Scena Zaułek Paweł Wójcik | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Scena Zaułek Paweł Wójcik

koncert

Scena Zaułek Paweł Wójcik

Scena Zaułek Paweł Wójcik - Bilety na koncert

Gościem Sceny ZAUŁEK Wojtka Gęsickiego podczas Bardzo Kulturalnego Wieczoru w Nowodworskim Ośrodku Kultury będzie PAWEŁ WÓJCIK.

Artysta o dużym dystansie, niebagatelnych tekstach zawierających sporą dawkę humoru oraz jednocześnie wzruszających. Paweł Wójcik śpiewa na swój sposób o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić.
Paweł Wójcik - pieśniarz, autor tekstów, kompozytor. Piosenki pisze od 2011 r. Zdobył m.in. nagrodę im. Wojtka Bellona na 48. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix, Nagrodę Publiczności i Nagrodę Dziennikarzy na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Grand Prix im. Jonasza Kofty 31. Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2013, nagrodę publiczności na Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego - Nadzieja w Kołobrzegu.
W maju 2013 r. razem z pianistą Tomaszem Sarniakiem nagrał płytę "Piosenki ze szkłem".
W październiku 2014 pojawiła się płyta "Obrazki" - utwory na płycie napisane zostały na podstawie obrazów lub biografii ważnych dla niego postaci. Natomiast w czerwcu 2016 roku ukazała się kolejna płyta duetu - "Uliczna", a w 2018 płyta "Wysocki po mojemu".
Wieczór poprowadzi założyciel Sceny ZAUŁEK, poeta, kompozytor, bard Wojtek Gęsicki a wraz z nim na scenie wystąpią:
Paweł Wójcik – gitara śpiew i Tomasz Sarniak – fortepian

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny występ, piosenki nie tylko liryczne, ale również z mocniejszym brzmieniem. Artysta wprowadził w klimat, w którym zapominało się o rzeczywistości, odpręża i relaksuje.... Polecam w 100%.
Piękny koncert, organizacja bez najmniejszych zastrzeżeń.
Bardzo mile spędzony wieczór!Napewno będę tam wracać by dopieszczać się kulturalnie:)Polecam w 100%
Znakomity wystep, jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim wykonawcom I organizatorom. Tworczosc Pawla i Tomka wyjatkowo celnie trafila w to czego ja lubie sluchac.

Polecane