Scena Zaułek Tomasz Szwed | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Scena Zaułek Tomasz Szwed

koncert

Scena Zaułek Tomasz Szwed

Scena Zaułek Tomasz Szwed - Bilety na koncert

Tomasz Szwed będzie gościem Wojtka Gęsickiego w ramach kolejnego spotkania z cyklu SCENA ZAUŁEK. Zapraszamy 19 stycznia do Centrum Kultury w Łomiankach godz. 19:00

Tomasz Szwed - Autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Ceniona postać polskiej sceny muzycznej. Na estradzie od 1978 roku.
Twórca nastrojowych piosenek opowiadających o codzienności, ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Jego koncerty cieszą się powodzeniem – od Festiwali w Mrągowie, po kameralne recitale z towarzyszeniem gitary. Bawi się na nich młodzież i ludzie dojrzali, publiczność festynowa i widzowie bardziej wymagający. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk, a także muzyka celtycka. Uczestnik festiwali muzycznych, spotkań kabaretowych, programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzi koncerty, warsztaty muzyczne, teatralne i terapeutyczne, zasiada jako juror konkursów piosenki i przeglądów recytatorskich. Jego utwory pojawiły się na wielu płytach, a poezja w kilku tomikach. Zdobywca licznych nagród w plebiscytach prasowych i radiowych. Kilkakrotnie reprezentował Polskę na zagranicznych festiwalach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetna organizacja, gospodarz sceny i recital porywający do wspólnej zabawy.
Wyjątkowo sympatycznie i ciepło

Polecane