Scena Zaułek Tomek Salej | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Scena Zaułek Tomek Salej

koncert

Scena Zaułek Tomek Salej

Scena Zaułek Tomek Salej - Bilety na koncert

Zapraszamy do Centrum Kultury na kolejną odsłonę Sceny Zaułek. Tym razem, obok gospodarza wieczoru, Wojtka Gęsickiego, koncert muzyki poetyckiej uświetnią: Tomasz Salej, Mirosław Kozak oraz Rafał Grząka.

„Zaułek” - miejsce spotkań z kabaretem i piosenką literacką. Początki powstania projektu sięgają roku 1995. Przez wszystkie lata scena gościła w różnych miastach, grając cyklicznie swoje przedstawienia (m.in. w Teatrze Nowym w Warszawie). Scena skupia wokół siebie doświadczonych wykonawców i twórców parających się piosenką artystyczną, posiadających różne temperamenty i osobowości sceniczne, co powoduje, że każdy koncert jest ciekawy i zdecydowanie różni się od jednoosobowych recitali dramaturgią.

Program sceny "Zaułek" zabarwiony jest szczyptą sarkazmu, ale zawsze na najwyższym poziomie artystycznym, rodem z Gałczyńskiego, czy Tuwima...

Tomasz Salej to olsztyński poeta i bard tworzący od niemal 30 lat utwory zaliczane do tzw. „krainy łagodności”. Podczas koncertów z wyraźnym upodobaniem proponuje publiczności wymianę zdań, subtelnym podstępem wciągając w dialog. Zaznacza przy tym jasno, że jeżeli opowieść, to najlepiej piosenka, jeżeli piosenka, to polska, jeżeli polska, to z tekstem, jeżeli z tekstem, to najlepiej z emocjonalną, prawdziwą opowieścią napisaną przez życie.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane