koncert

Scena Zaułek || recital Wojtka Gęsickiego "Życiem się ciesz"

koncert

Scena Zaułek || recital Wojtka Gęsickiego "Życiem się ciesz"

Scena Zaułek || recital Wojtka Gęsickiego "Życiem się ciesz" - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

recital Wojtka Gęsickiego "Życiem się ciesz"

Bohater programu przez ponad godzinę oprowadza nas po swoim świecie. Recital jest skonstruowany po mistrzowsku zgodnie ze starymi sprawdzonymi zasadami estrady, czy teatru, więc widownia na spektaklu „oddycha”. Są w programie elementy liryczne, ale również humorystyczne, wręcz kabaretowe. Melodyjność piosenek zarówno tych lirycznych jak i śmiesznych oraz dobry kontakt Wykonawcy z Widzem powoduje, że publiczność śpiewa razem z Artystą. Widz czuje się w towarzystwie Wojtka-Gospodarza bezpiecznie, Jest przez niego traktowany ciepło i z godnością. Atmosfera koncertu sprawia, że możemy zapomnieć o codzienności i zrelaksować się mile spędzając czas.

Na koncert składają się piosenki autorskie Wojtka Gęsickiego, a także specjalnie napisane dla niego przez satyryka Jana Kazimierza Siwka i poetów: Jacka Goryńskiego i Krzysztofa Cezarego Buszmana.

gospodarz, wokal: Wojtek Gęsicki
saksofon: Przemysław Skałuba
akordeon: Rafał Grząka


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Scena Zaułek || recital Wojtka Gęsickiego "Życiem się ciesz"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert