koncert

Sean Paul

koncert

Sean Paul

Sean Paul - Bilety na koncert

Sean Paul | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Pochodzący z Jamajki DJ, piosenkarz, producent, freestylowiec. Specjalista od dancehallu, reggae oraz pop.

Jego płyty wielokrotnie pokrywały się platyną, trzy single lądowały na pierwszym miejscu Billboardu, kolejne pięć na Billboard Hot 100 Top Ten Tunes. Trzy albumy sprzedały się w ilości 11 milionów egzemplarzy.

Współpracował z wieloma artystami i grupami, m.in. 50 Cent, Beyoncé, Busta Rhymes, De La Soul, Jay-Z, Carlos Santana, Snoop Dogg, Rihanna.

W ramach Lotto Music wystąpi dla nas 23 lipca w Zatoce Sztuki.

Jedna z ostatnich produkcji z Enrique Iglesiasem - Bailando

https://www.youtube.com/watch?v=b8I-7Wk\_Vbc

OPIS STREF KONCERTU

Strefa VIP znajduje się po bokach sceny oraz bezpośrednio pod nią i prowadzi do niej oddzielne wejście, . W strefie VIP będzie dostępny catering w formie bufetu oraz soki i softy bez ograniczeń oraz dedykowana obsługa. Do dyspozycji gości będą również wygodne loże i łóżka plażowe.

Strefa A jest to strefa znajdująca się na przeciwko sceny, położona w jej bezpośredniej bliskości.

Strefa B jest przyległa do strefy A, która dzieli ją od sceny.

Strefa C położona jest na obrzeżach pozostałych stref i oddalona jest od sceny o 60 m.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Sam koncert całkiem niezły pomijając fakt, że był strasznie krótki i najfajniejsze (w mojej ocenie) hity artysty nie pojawiły się,albo śpiewał je kilka sekund. Żadnego bisu, po prostu koniec i papa po godzince i trochę trwania koncertu. Wydaje mi się, że zasłużyliśmy na więcej zwłaszcza, że darmowe koncerty trwają znacznie dłużej. Fajne tancerki, dzięki nim ludzie się ruszali :) Więcej na temat koncertu ciężko mi coś napisać bo było to nie odpowiednie miejsce na taką imprezę. Słabe nagłośnienie i jakoś mało efektów świetlnych. Ktoś z zewnątrz nie wiedząc czyj to koncert pomyślał by, że śpiewa jakaś gwiazda z wsi Zadupowie i nie chodzi mi tu o poziom wokalu Seana Paula, ale o oprawę jaką mu zapewniła Zatoka Sztuki.
KodeksEtyczny 01.08.2015 12:56

Polecane