Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Shaun Stuart - od Dylana do The Ramones

koncert

Shaun Stuart - od Dylana do The Ramones

Shaun Stuart - od Dylana do The Ramones - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Shaun Stuart to angielski piosenkarz i autor tekstów, który mieszka i występuje w Polsce od 2017 roku. Oprócz pisania i wykonywania wielu oryginalnych kompozycji i popularnych akustycznie coverów, jest także basistą i wokalistą power pop/punkowego projektu karaoke The Elevens oraz jest twórcą i organizatorem Wieczorów Akustycznych w Olecku, które co tydzień odbywają się w Pubie Piwnica w jego rodzinnym Olecku.
Zatrzymanie koronawirusa w 2020 roku było punktem zwrotnym w muzycznej podróży Shauna, gdy zaczął używać oprogramowania i technologii do nagrywania w domowym studiu do pracy z innymi muzykami w Anglii. „Where Angels Dare” to projekt stworzony z jego długoletnim przyjacielem i byłym gitarzystą Terror Tactics Johnem Flanaganem i byłym basistą JD & The FDCs Joey'em Strangem, z Shaunem na gitarze akustycznej i wokalu. Stworzył ścieżkę perkusyjną, która ma towarzyszyć piosence, zanim zmiksuje i wyprodukuje ostatni utwór oraz zmontuje towarzyszący mu film promocyjny. Kolejne projekty w latach 2020-21 z Johnem Flanaganem zaowocowały internetowym projektem zespołu Ommerindine, który stworzył melodyjne thrashowe instrumentalne utwory, które spotkały się z pozytywnym odbiorem w mediach społecznościowych i kontynuuje współpracę z Johnem Flanaganem przy różnych internetowych projektach muzycznych.
Solowy projekt Shauna również stale się rozwija; wraz z nim gra, śpiewa i produkuje piosenki, począwszy od zainspirowanego ludowym protestem „Głupca na wzgórzu”, punkowego punka z Ramones z „Azylu”, nastrojowego i orkiestrowego „Rose Madder” i 14-minutowego opusu „Trilogy”.
Oprócz wykonywania swojego oryginalnego materiału; covery, takie jak „Whiskey in The Jar”, „Knockin” on Heaven's Door”, „Heroes” i „House of The Risin” Sun, sąsiadują z piosenkami z udziałem publiczności, takimi jak „Imagine”, „Let It Be”, „Wehikuł Czasu”. ' i 'Mała Maggie' i Shaun aktywnie zachęcają publiczność do udziału w swoich pokazach.
Więc chodźcie, śpiewajcie, potrząśnijcie tamburynem, stukajcie stopą lub uderzajcie w stół, ale przede wszystkim przyjdźcie i powiedzcie „Cześć” jedynemu angielskiemu piosenkarzowi/autorowi piosenek w okolicy. Pokój. Miłość. Wolność.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pop

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Shaun Stuart - od Dylana do The Ramones

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert