Sidney Polak - koncert w WCK | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Sidney Polak - koncert w WCK

koncert

Sidney Polak - koncert w WCK

Sidney Polak - koncert w WCK - Bilety na koncert

Sidney Polak, wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy. Sidney Polak znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love, którego był członkiem od 1990. Prowadzi także solową działalność artystyczną.
Najnowszy album Sidneya zatytułowany "3" to wyraźny powrót do korzeni, do pierwszych solowych nagrań. W 2019r. artysta zagra wiele koncertów, podczas których będzie promował swoją najnowszą płytę. W repertuarze nie zabraknie także jego największych przebojów. Koncert w Wawerskim Centrum Kultury jest częścią bieżącej trasy promocyjno-koncertowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

super koncert !!!!!!!!
Wspaniała atmosfera!
Świetny koncert od początku do końca.
świetna zabawa była podczas tego koncertu.
Moim zdaniem koncert był świetny. Zespół odpowiednio dobrał utwory aby ludzi zelektryzować, rozluźnić i rozbawić Już po pierwszym utworze widownia dołączyła do zabawy. Żwawe, energetyczne, taneczne utwory do końca spotkania świetnie utrzymywały atmosferę koncertu. Sidney doskonale nawiązywał kontakt z publicznością, wprowadzał nastrój do kolejnych utworów, angażował publiczność w proste działania - skakanie, klaskanie, powtarzanie dźwięków itp. Sala widowiskowa w Wawrze ma bardzo dobra akustykę, dobre oświetlenie i przyjemny wygląd. Chętnie przyjdę na inne koncerty.
REWELACJA, ENERGIA, LUŹNA i POZYTYWNA ATMOSFERA - NIEZAWODNY SIDNEY!!!! Na co dzień nie słucham go . Poszedłem z ciekawości. Teraz zacznę słuchać na co dzień/ ; )
Rewelacja. Sidney klasa sama w sobie 🙂
Koncert rewelacja.Sidney zrobił extra atmosferę od samego początku.Świetna zabawa super wykonawca zespół i jego piosenki.Jestem zachwycona.
Było fantastycznie! Super klimat 😀
Koncert super, jedyny minus to sala. Nie bylo miejsca do tanczenia bo staly porostawiane krzesla. Chyba lepiej byloby je schowac i sprzedawac miejsca stojace, przynajmniej bylby parkiet do skakania.
Niesamowite wrażenia, świetna sala no i przede wszystkim bardzo energetyczny Sidney Polak.
Super koncert. Wróciły moje wspomnienia z dzieciństwa kiedy to byłam na pierwszym koncercie.
Super koncert! Dziękujemy

Polecane