koncert

Six Seasons Festiwal - Carmell

koncert

Six Seasons Festiwal - Carmell

Six Seasons Festiwal - Carmell - Bilety na koncert

Six Seasons Festiwal - Carmell | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Carmell - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Jej ogromnym atutem jest niepowtarzalna barwa głosu, a jej występy na żywo na długo pozostają w pamięci widzów. Utwory napisane przez artystkę były wykorzystywane w wielu polskich reklamach, serialach telewizyjnych (takich jak Na Dobre i Na Złe, Prawo Agaty, W Rytmie serca), filmach, a także grane przez stacje radiowe.

W 2011 roku wzięła udział w II edycji telewizyjnego talent show Must Be The Music gdzie wraz z duetem MASHMISH wystąpiła w finale. Sukces w programie oraz sympatia publiczności i jurorów zaowocowały kontraktem z dużą wytwórnią muzyczną. W 2012 roku debiutancki album duetu został wydany nakładem Universal Music Poland. Na krążku znalazły się oryginalne kompozycje w języku angielskim, polskim i hiszpańskim.

Carmell zrobiła sobie przerwę w karierze muzycznej, wyjeżdżając do Tajlandii aby poznać dalekowschodni sposób życia i filozofię. W 2015 roku wróciła jednak do Polski i jako artystka solowa wzięła udział w The Voice of Poland a następnie nagrała kilka singli z innymi artystami.

Przez następne dwa lata podróżowała po Azji, koncentrując się na pisaniu nowych utworów i zgłębiając tajemnice zdrowego stylu życia, jednak miłość do muzyki, chęć tworzenia i zarejestrowania na płycie nowych życiowych doświadczeń wygrała, a ona wróciła do studia, aby nagrać swój pierwszy singiel „Faces”. Z tą piosenką w 2017 roku wzięła udział w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji oczarowując widzów co przyniosło jej nagrodę publiczności oraz ostatecznie drugie miejce.

W 2019 roku razem z Marcinem Kuczewskim wydała EP „Harmony” opowiadającą o potrzebie harmonii w życiu. Piosenki z tego krążka były prezentowane w kilku polskich serialach telewizyjnych i filmach. Tytułowy utwór „Harmony” Carmell wykonuje na żywo w taneczno-muzycznym spektaklu teatralnym „Womanifesto” przedstawiającym prawdziwe historie 20 współczesnych kobiet, które zmieniqją swoje życie przez udział w kilkumiesięcznych warsztatach przygotowujących do spektaklu.

Carmell sporo podróżuje po świecie odkrywając uzdrawiające dźwięki mantr i pracując nad swoim solowym albumem oraz współpracując z innymi artystami jako autorka piosenek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane