koncert

5. Śląski Festiwal Operetki - "Tenorowy zawrót głowy"

koncert

5. Śląski Festiwal Operetki - "Tenorowy zawrót głowy"

5. Śląski Festiwal Operetki - "Tenorowy zawrót głowy" - Bilety na koncert

Podczas piątej, jubileuszowej edycji Śląskiego Festiwalu Operetki wystąpią:
Renata Dobosz - mezzosopran,
Kamila Goik - sopran
oraz
"Power of Tenors" w składzie: Dariusz Pietrzykowski, Łukasz Ratajczak, Patrycy Hauke, Piotr Pastuszka, Sylwester Targosz-Szalonek, Tomasz Kostek, Andriy Stetskyy, Roman Chava, Piotr Bracichowicz-Ganchimeg,
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Rybnickiej pod dyr. Krzysztofa Dziewięckiego.

Dyrektor Festiwalu i kierownictwo artystyczne - Sylwester Targosz-Szalonek.

Honorowy Ambasador - maestro Wiesław Ochman.

W programie usłyszymy m.in. utwory: Juliszka z Budapesztu, Alla luce del sole, La strada nel bosco, Delilah, Spenta le stelle, Only You, You Raise me Up, Imagine, Music, We are the Champions, Time to Say Goodbye, Amigos para siempre, Tangolita, Habanera, Nessun dorma.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 5. Śląski Festiwal Operetki - "Tenorowy zawrót głowy"

SWIETNA IMPREZA, ALE WOLE TENORÓW WYKONUJACYCH REPERTUAR OPERETKOWY
Było pięknie, nastrojowo. Organizacja na wysokim poziomie. Wspaniałe głosy. Atmosfera i repertuar Super. Jeszcze do tej pory wspominamy.
Sam koncert bardzo mi się podobał ale konferansjer przeginał jak tylko pojawiał się na scenie. To nie były podteksty polityczne, to był kabaret z polityki a przecież marzył mi się koncert. Chciałam odciąć się od życia codziennego. Taki koncert powinien łączyć, niestety prowadzący ludzi dzielił. Garstka ludzi na widowni się śmiała z jego tekstów ale trzeba mieć oczy otwarte żeby widzieć, że wielu ludziom nie było do śmiechu. Do konferansjerki trzeba się przygotować, jak się tego nie zrobi, to się gada, co ślina na język przyniesie. Koncert - tak, prowadzenie- żenada. Chciałabym pójść jeszcze na jakiś koncert ale nie wiem co mnie spotka za moje pieniądze, więc na razie się wstrzymuję.
Bardzo dobry występ. Jestem pod wrażeniem. Wspaniała oprawa muzyczna, ciekawy i zróżnicowany repertuar.
Niesamowita zabawka, polecam bardzo 😍😍😍😍
Fenomenalny koncert! Dwie godziny zabawy przy różnorodnych piosenkach z lat młodości i ariach operetkowych. A wszystko w wykonaniu wspaniałych tenorów, okraszone występami wspaniałego, fascynującego mezzosopranu i niezwykłego sopranu! Wszystko z humorem i profesjonalnie.Gorąco polecam koncert, publiczność była zachwycona!
Występ nie do opisania w kilku słowach, zapierający dech w piersiach, poruszający i momentami zaskakujący. Trzeba zobaczyć żeby się przekonać. Polecam wszystkim :) Na pewno jeszcze nie raz będę chciała zobaczyć coś takiego :)
Rewelacyjny !!!
Polecam. Piękny koncert.
To była uczta dla duszy :-) Wspaniały koncert i atmosfera!
Śląski Festiwal Operetki to rewelacyjne widowisko, wspaniały pokaz talentów, wspaniałe gwiazdy estrady i wysoki poziom teatralno- wokalny. A sam Dyrektor artystyczny Sylwester Targosz - Szalonek rewelacyjny, piękny talent wokalny. Publiczność nie chce iść do domu. Gratuluję wszystkim wykonawcom. Polecam :)
Wspaniały "Koncert-Przedstawienie"!!! Artyści -soliści +orkiestra super! Barwnie, humorystycznie, z dużą dawką radości scenicznej! Brava dla Oraganizatora i P.Reżysera !
super zabawa, koncert był na wysokim poziomie
Super koncert. Jedyna drobna uwaga .... niektórzy z tenorów mogliby bardziej popracować nad znajomością tekstów bo to jednak widać jak się gubili :) ;)
świetne znakomite polecam każdemu odskocznia od dnia codziennego
Rewelacja !!!!
osobiscie jestem zachwycony wspaniala impreza, wysoki poziom wykonania ciekawy dobór artystów, dużo pozytywnej energii ,dziekuje że mogłem uczestniczyć w tak wspaniałym wydazeniu,gratuluje organizatorom a przede wszystkim pomysłodawcy panu Sylwestrowi Szalonkowi brawo! Serce rośnie
To był prezent dla rodziców.Zawsze się cieszą jak mogą na takie widowisko, przedstawienie, koncert, operetkę pójść.Zawsze są zadowoleni i z niecierpliwością czekają na następne.Dobrze, że takie "przedstawienia", koncerty, operetki są organizowane w Teatrze Ziemi Rybnickiej.
Niezwykłe przeżycie. Cudowne melodie,które nigdy nie przeminą. Byłam z mężem i oboje byliśmy zachwyceni i upojeni taką piękną muzyką, cudownymi ariami, chórem i tancerzami. Bardzo dziękuję artystom za tak wielką dawkę przyjemności, a szczególnie Panu Sylwestrowi Targosz-Szalonek za pomysł Koncertu.
Niesamowity i udany występ, na pewno pojawię się za rok.
Super koncert !!!!!!!!!!!!!!!
Rewelacja
Wspaniały koncert. Orkiestra i wykonawcy na wysokim poziomie. Konferansjer słaby.
Oby więcej takich Festiwali są po prostu stanowczo za rzadko organizowane
Cudowny, niezapomniany koncert. Muzycy z najwyższej półki, szczególnie Dyrygent Pan Sławomir Chrzanowski i soliści Panie Ania Dytry-Kaludov i Aleksandra Okrasa, wspaniali tenorzy Kaludi Kaludov a w szczególności Dyrektor Festiwalu Pan Sylwester Targosz- Szalonek. Wzruszający moment "Mistrz i Uczeń" kiedy to Wielki Maestro Cezare Colona i Kaludi Kaludow zaśpiewali razem z Uczniem Sylwestrem Targosz-Szalonkiem oraz wspaniała, wrażliwa muzycznie Publiczność, która tak pięknie zareagowała owacjami na stojąco. Panowie są świetnymi nauczycielami, sądząc po poziomie jak prezentuje Pan Sylwester Targosz-Szalonek. Więcej takich imprez!!!
Sam koncert bardzo udany , doskonałe wykonania , ciekawy dobór utworów , natomiast parę mankamentów jeśli chodzi o obiekt Rybnicki , mała szatnia z niewielką obsługą , co rodzi straszne kolejki , kłopoty z miejscami parkingowymi.
Wspaniały koncert!Wspaniali artyści! Niezapomniane przeżycie!
Wspaniały koncert. Ne pewno pójdę na niego w przyszłym roku :D

Polecane z kategorii koncert