koncert

Śląski Festiwal Operetki - koncert inauguracyjny

koncert

Śląski Festiwal Operetki - koncert inauguracyjny

Śląski Festiwal Operetki - koncert inauguracyjny - Bilety na koncert

Śląski Festiwal Operetki - koncert inauguracyjny - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

Zapraszamy na pierwszy koncert Śląskiego Festiwalu Operetki z udziałem światowych gwiazd scen operowych, m. in. Kałudi Kałudowa czy Cesare Colona. Zagrają: Filharmonia Rybnicka i Kameraliści Orkiestry im. Arcyksiężnej Marii Krystyny Habsburg. Soliści:

Aleksandra Okrasa - sopran

Anna Dytry-Kaludov - sopran

Kaludi Kaludov - tenor

Sylwester Targosz-Szalonek - tenor

Cesare Colona - baryton

Dyrygent:

Sławomir Chrzanowski

Prowadzenie koncertu:

Janusz Legoń

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

osobiscie jestem zachwycony wspaniala impreza, wysoki poziom wykonania ciekawy dobór artystów, dużo pozytywnej energii ,dziekuje że mogłem uczestniczyć w tak wspaniałym wydazeniu,gratuluje organizatorom a przede wszystkim pomysłodawcy panu Sylwestrowi Szalonkowi brawo! Serce rośnie
To był prezent dla rodziców.Zawsze się cieszą jak mogą na takie widowisko, przedstawienie, koncert, operetkę pójść.Zawsze są zadowoleni i z niecierpliwością czekają na następne.Dobrze, że takie "przedstawienia", koncerty, operetki są organizowane w Teatrze Ziemi Rybnickiej.
Niezwykłe przeżycie. Cudowne melodie,które nigdy nie przeminą. Byłam z mężem i oboje byliśmy zachwyceni i upojeni taką piękną muzyką, cudownymi ariami, chórem i tancerzami. Bardzo dziękuję artystom za tak wielką dawkę przyjemności, a szczególnie Panu Sylwestrowi Targosz-Szalonek za pomysł Koncertu.
Niesamowity i udany występ, na pewno pojawię się za rok.
Super koncert !!!!!!!!!!!!!!!
Rewelacja
Wspaniały koncert. Orkiestra i wykonawcy na wysokim poziomie. Konferansjer słaby.
Oby więcej takich Festiwali są po prostu stanowczo za rzadko organizowane
Cudowny, niezapomniany koncert. Muzycy z najwyższej półki, szczególnie Dyrygent Pan Sławomir Chrzanowski i soliści Panie Ania Dytry-Kaludov i Aleksandra Okrasa, wspaniali tenorzy Kaludi Kaludov a w szczególności Dyrektor Festiwalu Pan Sylwester Targosz- Szalonek. Wzruszający moment "Mistrz i Uczeń" kiedy to Wielki Maestro Cezare Colona i Kaludi Kaludow zaśpiewali razem z Uczniem Sylwestrem Targosz-Szalonkiem oraz wspaniała, wrażliwa muzycznie Publiczność, która tak pięknie zareagowała owacjami na stojąco. Panowie są świetnymi nauczycielami, sądząc po poziomie jak prezentuje Pan Sylwester Targosz-Szalonek. Więcej takich imprez!!!
Sam koncert bardzo udany , doskonałe wykonania , ciekawy dobór utworów , natomiast parę mankamentów jeśli chodzi o obiekt Rybnicki , mała szatnia z niewielką obsługą , co rodzi straszne kolejki , kłopoty z miejscami parkingowymi.
Wspaniały koncert!Wspaniali artyści! Niezapomniane przeżycie!
Wspaniały koncert. Ne pewno pójdę na niego w przyszłym roku :D

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
24.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Rybnik inne wydarzenia