Sławek Uniatowski - Metamorphosis koncert | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - Metamorphosis koncert

koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - Metamorphosis koncert

Sławek Uniatowski - Metamorphosis koncert - Bilety na koncert

„METAMORPHOSIS” to autorskie kompozycje do tekstów własnych, Tomasza Organka, Michała Zabłockiego oraz Janusza Onufrowicza. Teksty traktują o miłości, przyjaźni, przemijaniu, nadziei i akceptacji samego siebie. Skłaniają do refleksji. Muzyka to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich.

Sławek Uniatowski to wybitny wokalista, multiinstrumentalista oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Huston, Celine Dion czy Michaelem Buble. W zeszłym roku został laureatem nagrody Magazynu Fashion dla najlepiej ubranego Artysty w kategorii kultura.

BIO

Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu.

Miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szybko zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek. Współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.

Wiosną 2005 roku wziął udział w czwartym sezonie talent show „Idol” w telewizji Polsat. Dotarł do finału, a ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór „Będzie to co musi być”, wydany na jej płycie „Kochać”. W 2006 roku nagrał piosenkę „Kocham cię”, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu „Ja wam pokażę” w reżyserii Denisa Delica. W tym samym roku wystąpił wraz ze Zbigniewem Wodeckim oraz Janem Kantym Pawluśkiewiczem podczas XLIII Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. W 2010 roku zajął pierwsze miejsce na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu, gdzie wykonał utwory „Wymyśliłem ciebie” Andrzeja Zauchy oraz „This Never Happened Before” Paula McCartneya.

W 2011 roku wziął udział w projekcie „Poland Why Not”, z którym koncertował m.in. w Indiach i Japonii.

W 2012 roku wraz z Poet’s Corner nagrał singiel „Angel in my arms”.

W 2014 roku podczas koncertu „Grzegorz z Ciechowski. Spotkanie z legendą” zaśpiewał utwór „Tak… Tak… To ja” z repertuaru Obywatela G.C. przy akompaniamencie Polskiej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Orkiestry Adama Sztaby.

W międzyczasie koncertował z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald, m.in. w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

W 2016 roku uświetnił koncert z okazji 100. Rocznicy urodzin Franka Sinatry w radiowej Trójce. Zaśpiewał tam wraz z Kubą Badachem, Januszem Szromem oraz Wojciechem Myrczkiem przy akompaniamencie Chopin University Big Band pod kierownictwem Piotra Kostrzewy. Koncert wydano na albumie „Koncerty w Trójce vol. 20 - Frank Sinatra 100-lecie urodzin”.

6 września 2016 roku wystąpił z Davidem Fosterem podczas koncertu z okazji obchodów 71. rocznicy uzyskania niepodległości przez Indonezję zorganizowanych w Warszawie przez Ambasadę Indonezji.

25 września 2016 roku w Filharmonii w Szczecinie przedpremierowo zaprezentował materiał z autorskiego albumu „Metamorphosis” rozpisany na orkiestrę symfoniczną i zaaranżowany przez Daniela Nosewicza.

Oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego odbyła się 25 kwietnia 2018 roku. Uniatowski „Metamorphosis” to zbiór 13 kompozycji Sławka Uniatowskiego, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki.

23 maja 2018 roku ukazał się album „Dobrze, że jesteś” Zbigniewa Wodeckiego, na którym Uniatowski śpiewa utwór „Nie ma jak Bacharach” na podstawie linii melodycznej wymyślonej przez Wodeckiego.

W czerwcu 2018 roku wziął udział w Konkursie Premiery na 55. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, podczas którego wykonał utwór z „5 rano” z albumu „Metamorphosis” oraz w koncercie „Piosenka ci nie da zapomnieć”.

Sławek Uniatowski śpiewa barytonem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Niesamowity i magiczny koncert, organizacja na najwyższym poziomie.
Było super. Polecam
Klimatyczny koncert. Na zakończenie niezapomniane przeboje Zbigniewa Wodeckiego.
Poszłam na koncert, aby poznać p. Sławka Uniatowskiego. Nie słyszałam wykonanych przez Niego piosenek. Jak słyszałam to nie nie wiedziałam, że On je śpiewa. Koncert podobał mi się (oprócz świateł). Na pewno kupię płytę, aby jeszcze raz piosenek posłuchać i zainteresować się twórczością p. Sławka Uniatowskiego.
Koncert pełen pozytywnej energii. Świetny kontakt Sławka z publicznością. Kuźnia -kameralne miejsce, które było dodatkowym atutem. I słowo! I muzyka!
To był wyjątkowy wieczór z wyjątkowym głosem. Panie Sławku bardzo dziękuję za emocje, które przechodziły niczym fale po wzburzonym morzu. Polecam wszystkim wrażliwcom! :)
Koncert doskonały, pan Sławek to prawdziwy wokalista, czas będzie działać tylko na jego korzyść. Zawodowo jestem nauczycielem śpiewu, serdecznie polecam.
Rewelacyjny wieczor! Doborowe towarzystwo i miejsce
Niewiarygodne wzruszenia. Łzy emocje uśmiech. Wszystko razem. Długo nie mogłam dojść do siebie. Najwyższa klasa z najwyższych. Zespół muzyków również na najwyższym poziomie. Panie Uniatowski jest Pan niesamowicie utalentowanym muzykiem.❤❤❤
Miły, nastrojowy wieczór.
Koncert był niesamowity.
Pyszne jedzenie, fajny klimat, artysta na wyciągnięcie ręki. No i Sławek jak zawsze cudowny !
Świetny koncert. Sławek jest świetny i swoim głosem, zwłaszcza w piosenkach po angielsku, przenosi w inny wymiar.
Cudowny koncert :)
Piękny koncert z niezwykle uzdolnionymi muzykami. Tym razem na fortepianie grał Jacek Szwaj, którego na co dzień można zobaczyć z Hanną Banaszak. Sam koncert (promowanie albumu Metamorphosis Sławka Uniatowskiego) był cudownym przeżyciem. Lekko nostalgiczny, lekko z humorem. Dodatkowo artysta opowiadał genezę powstawania kolejnych utworów oraz nieco o samych twórcach tekstów. Genialne! :)
Wspaniały, klimatyczny wieczór. Żonie, fance twórczości artysty, podobało się szczególnie, zwłaszcza jako prezent urodzinowy.
Fantastyczna atmosfera jak zawsze! 👌
6 gwiazdek to za mało. 🙂 Było cudownie, magicznie.. ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Dziękuję
Super koncert, bardzo intymny, kameralny. Wokal Sławka powala na kolana, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie pianista, oby częściej grali w duecie :)
Cudny, kameralny występ 💗
Cudowny koncert Sławka Uniatowskiego z Fantastycznym Zespołem , magia, czar, czas tak szybko upłynąl, a chciałoby się słuchać jeszcze jeszcze....więc do zobaczenia na kolejnych koncertach
Przepiękny klimatyczny głos.
koncert absolutnie fenomenalny!! Doskonale stworzony nastrój, wyśmienity kontakt z publicznością, anegdoty, historie powstawania utworów. Do tego oświetlenie, nagłośnienie.. wszystko sprawiło że koncert był magiczny!
Koncert Wspaniały przez duże "W" uwielbiam Teatr w Cieszynie, a gdy jeszcze śpiewa w nim dowcipny, przystojny ponad dwu metrowy mężczyzna, obdażony genialnym głosem to musi być wspaniale...
Koncert pierwsza klasa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Akustyka, oprawa, nagłośnienie ok. Sławek został do ostatniej osoby, które czekały na autograf albo fotkę i z każdym zamienił kilka zdań - to się chwali. Fajny kontakt z publicznością. Jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus dla organizatorów za jedną toaletę na tyle osób (jedna była dla wszystkich i mężczyzn i kobiet i niepełnosprawnych - kiepsko), kolejki straszne
Przepiękny spektakl, piękny głos i fantastyczne poczucie humoru :)))
Koncert bardzo przyjemny, nastrojowy, świetni muzycy i oczywiście oszałamiający głos Sławka Uniatowskiego.
Koncert rewelacyjny. Najwyższy poziom.
Cudowny koncert, magiczny.
Wspaniały koncert i niesamowity wokal bardzo nam się podobało 😊
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane