koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

Sławek Uniatowski - The best of - Bilety na koncert

„ The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.
Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Sławek Uniatowski - The best of

Wspaniale spędzony czas. Pan Sławomir jak zwykle bardzo wysoki poziom. Serdecznie polecam.
Koncert świetny, bardzo mi się podobało
Informacja o zmianie terminu wpadła do spamu i z uwagi na brak potwierdzenia choćby smsem bilety nie zostały wykorzystane 😔 a był to prezent dla rodziców.
Balsam dla duszy. Fantastyczny klimat.
Występ na najwyższym poziomie 👌
Świetny występ, Sławek- piękny głos, Rafał- mistrz klawiatury.
Koncert super , mega , głos jak dzwon trochę krótki ale jeszcze dwa były przed nimi.
Rewelacyjnie!
Wspaniały koncert, jedyny minus to oświetlenie skierowane na widownię i zaburzajace odbiór koncertu. Światło powinno być skierowane tylko punktowo na artystę, tak by tworzyć klimat.
Miło spędzony czas
Magiczny wieczór z piękną muzyką, pełen ciekawych i zabawnych anegdot. Byliśmy oczarowani i wzruszeni. Szczerze polecamy😊
Cudowny występ p. Sławka i p. Rafała.
Rewelacyjnie, super spotkanie
AnetaK 01.10.2020 00:10
Koncert wspaniały, niestety organizacja zawiodła. Sala gimnastyczna to nie jest miejsce na koncert. Miałam wykupione miejsce w drugim rzędzie, po zmianie lokalizacji na OSiR, miejsca przydzielane były na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
katada 30.09.2020 13:28
niesamowity koncert,piękny głos,polecam
Pan Uniatowski ma możliwości głosowe godne Wodeckiego ale jest sztywny jak kołek, przez to się go trudniej odbiera. Początkujący wokalista powinien oprzeć się o znanego i zdolnego artystę jakim jest Wodecki . Przy innym repertuarze czułam się jak na akademii szkolnej.
Ewa 29.09.2020 13:43
Cudowny głos. Piękne piosenki. Fantastyczny koncert.
sam koncert super, ale sala widowiskowa porażka
Magdal 28.09.2020 11:47
Wieczór pełen wrażeń, piękna nastrojowa muzyka, z powodu pandemii słabe warunki lokalowe:)
Edyta 28.09.2020 09:41
Koncert przepiękny, a dodatkowo niezwykle zabawny! Sławek i Rafał jak nikt inny potrafią zaczarować publiczność jeszcze na długo po koncercie
BEATA 26.09.2020 08:17
Słabe nagłośnienie, kiepska organizacja, miejsca nie przypisane wiec toralny bałagan. Artusta super ale przy takiej oprawie koncert kiepski.
Iwde 25.09.2020 15:07
Piękny głos, koncert bardzo klimatyczny. Jestem bardzo zadowolona 🤗
Agata 25.09.2020 14:25
Szkoda że tylko 1.5 godz
Marli 25.09.2020 14:04
Qrcze, co to ma być zakupiłam bilety na występ w Siedlcach. Koncert miał się odbyć w sali teatralnej, a był na boisku sportowym. Nagłośnienie masakra, słychać było szeleszczenie , a nie śpiew. Nie dało się zrozumieć co mówi p. Sławek. Nie czułam jak bym była na koncercie , tylko jakby grało radio gdzieś u sąsiada i słychać , że leci jakaś nuta . Słabo to wypadło , właśnie ze względu na zmianę miejsca i słabe nagłośnienie , a także oświetlenie.
koncert siedlce 25.09.2020 13:53
Koncert był w porządku.Miejscówki były niewygodne.
Eva 25.09.2020 09:48
Naprawdę wspaniały występ, świetna atmosfera. Chętnie pójdziemy jeszcze raz. Sławka można słuchać cały czas
Rewelacyjny koncert. Szkoda tylko że w takim mało adekwatnym miejscu .
Patrycja ch. 25.09.2020 09:25
Przeniesienie koncertu do hali sportowej ze względów bezpieczeństwa to kpina, bo ilość zgoromadzonych z 2 koncertów ludzi była taka że żadne dystanse społeczne nie były zachowane. Drugi minus - akustyka miejsca popsuła efekt brzmienia. Wielka szkoda bo sam artysta wypadł świetnie i potwierdził swój talent i niebywały głos. Brawa również dla pana pianisty. Obaj panowie wyróżniają się dużym poczuciem humoru, co uratowało moje nastawienie do widowiska. Przyjdzie spotkać się z nimi w innym miejscu.
babka 25.09.2020 09:02
Cudownie 💗
Asiulka 25.09.2020 08:27
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert