koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

Sławek Uniatowski - The best of - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski - The best of - Dąbrowa Górnicza Pałac Kultury Zagłębia | Kupuj Bilety Online

„ The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.
Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Dąbrowa Górnicza

21.11.2020, 17:00 Pałac Kultury Zagłębia
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
21.11.2020, 19:30 Pałac Kultury Zagłębia
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

PRZEPIĘKNY KONCERT BARDZO LUBIMY Z ŻONĄ REPERTUAR P. SŁAWKA CO PRAWDA WSZYSTKICH UTWORÓW NIE ZAŚPIEWAŁ .ŻAŁUJEMY BARDZO PO KONCERCIE ŻE NIE WYSZEDŁ DO SYMPATYKÓW JAKIEŚ SELFIE, CHCIELIŚMY KUPIĆ CD I PŁYTY NO NIESTETY ROZUMIEMY SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA POZDRAWIAMY DO NASTĘPNEGO RAZU
Bardzo elegancki koncert,świetny wykonawca.Zresztą kupując bilety wiedziałam na czyj koncert wybieram się.Poza tym organizacja koncertu nienaganna,bardzo bezpieczna - ze względu na pandemię.Dziękuję.Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa propozycji.
Bardzo fajnie, ale pozostał niedosyt piosenek Zauchy i Sinatry...można było jeszcze trochę przyciemnić światło na auli ...
Mój ulubiony wykonawca.... Głos rewelacja. Pianista ma ogromny talent. Z całego serca polecam :)
Wspaniały koncert, piękna aranżacja i wykonanie utworów.
Niezapomniany koncert 3😁
Piękny koncert!Polecam.
Koncert cudowny. Serdecznie polecam. Napewno pójdę na kolejny 😊
Klimatycznie, bardzo mi się podobało.
mega koncert
Koncert - wyśmienity ... organizacja natomiast - do dopracowania, brak komunikacji pomiędzy osobami witającymi widzów w imieniu organizatora okazał się być przyczyną niepotrzebnych spięć.
Rewelacja uwielbiam go
Grazia 05.09.2020 18:42
Szanowni Państwo, Pan Sławek wraz z zespołem stworzył świetną i luźną atmosferę. Można było się wzruszyć, pośmiać z kuluarowych historii i poucztować w różnych muzycznych przebojach. Natomiast organizacyjnie, rozumiejąc wyzwania z pandemią, przeżyliśmy ogromne rozczarowanie ponieważ kupiliśmy drogie bilety z dobrymi miejscami (pierwotne miejsce Teatr Polski) a po przesadzeniu nas siedzieliśmy rząd 7 miejsce 4 i 5 w sali Hali Stulecia. Miejsce było pod samymi kolumnami. Odbiór dźwięku był bardzo nieprzyjemny. Jakość koncertu spadła znacząco. Odejmuję jedną gwiazdkę, ale w rzeczywistości nie zdecydowałbym się ponownie na koncert w takim wydaniu.
Występ rewelacyjny, piosenki w wykonaniu Pana Uniatowskiego wspaniały, humor nic dodać nic ująć, nie żałuję
Bilety kupiłam na koncert w lutym, nie otrzymałam info o terminie koncertu. Masakra
Koncert przebiegł w bardzo milej i kameralnej atmosferze, mimo utrudnień związanych z Covid-19. Artysta kocha to co lubi, a przy tym bardzo przyjazny dla publiczności. Polecam😍
Zorganizowane perfekcyjnie, wokalista super, mnie brakło tego czegoś -atmosfery - sala pustawa/ z wiadomych względów/ maseczki, czekam kiedy będzie normalnie.
campari 29.08.2020 20:46
Cudowny koncert dwóch Wspaniałych Artystów. Piękny głos, dykcja, trafiające do serca słowa piosenek, wirtuozerska oprawa muzyczna - wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękujemy! Również organizacja koncertu niezwykle staranna - wielka kultura, troska o widza, szybka reakcja na problemy i trafne ich rozwiązywanie. Prosimy o więcej takich koncertów!
Hel i Mar 29.08.2020 11:22
To było wspaniałe, oby więcej!
Anesti 29.08.2020 09:18
Bardzo fajny koncert. Prawdziwa uczta dla uszu!
Na koncercie nie byłam mając na uwadze swoje bezpieczeństwo. żenada ze koncert się odbył pomimo zaistniałej sytuacji
Super, choć krótko.Chcialoby się dłużej posłuchać.
Nie byłam za duże zagrożenie epidemią. Nieodpowiedzialność organizatorów. Wystąpię o zwrot biletów
Kasa musi się zgadzać... Żenada, że organizatorzy nie przełożyli koncertu. Niesmak pozostanie na długo!
Koncert odbył się mimo zagrożenia... Porażka ...
Koncert nie został odwołany pomimo sytuacji panującej w kraju.
Pan Uniatowski fantastycznie zabawia gości pomiędzy śpiewem.
Było niesamowicie. Wzruszająco, cudownie, chętnie jeszcze raz posłucham Sławka na żywo. Dziękuję
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane