koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

koncert Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - The best of

Sławek Uniatowski - The best of - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski - The best of - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

„ The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.
Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Pan Uniatowski fantastycznie zabawia gości pomiędzy śpiewem.
Było niesamowicie. Wzruszająco, cudownie, chętnie jeszcze raz posłucham Sławka na żywo. Dziękuję
Bardzo miło spędzony czas, przyjemna atmosfera i można było dowiedzieć się kilku opowieści z życia gwiazdy wieczoru.
Fantastyczny występ, cudowna atmosfera. Koncert był w stylu kameralnym pomimo dużej ilości widzów. P. Uniatowski i pianista stworzyli wspaniały duet i sprawili, że to jest niezapomniany wieczór. I ten wspaniały jazzowy pokaz na fortepianie :) Było pysznie
Bardzo przyjemny koncert. Piękny głos. Piękne utwory. Fajny duet, który zapewnił dobrą muzykę, ale i sporo śmiechu.
Klasa światowa. Głos Sławka i dlonie Rafała oraz ich poczucie humoru po prostu "palce lizac"
Bardzo udany koncert.
Brak słów, aby opisać talent Sławka Uniatowskiego. Na pewno wybiorę się na jego kolejne koncerty!
Piosenki w wykonaniu Sławka były jak powrót do lat młodości - świetnie się bawiłam
Wysmienity koncert!
Było dobrze, powiedziałabym świetnie ale brakowało mi wśród instrumentów trąbki oraz inne wykonanie niektórych piosenek nie do końca było fajne
Wspaniały koncert 😍 nic dodać i nic ująć . Było cudownie !
wspaniały koncert! atmosfera niepowtarzalna-Pan Sławek nie tylko jest niezłym wokalistą ,ale świetnym gawędziarzem-ma fajny kontakt z publicznością,wprowadza luz i nie brak mu autoironii.Impreza godna pochwały-oby więcej takich w Rybniku!! ps.Pan Rafał Stepień /pianista / to dopiero jest numer!
Fajny koncert, piękny głos zatem nie mogło być inaczej !
Pan Sławek ma naprawdę cudowny głos, klimat na koncercie cudowny
Atmosfera wyśmienita , występ świetny . Cudowny głos 🙂Uniatowskiego !!!W przyszłości chętnie znów odwiedzimy KCK na kolejnym koncercie .
Wspaniały występ.
Znakomity występ.
Słuchać Sławka to sama przyjemność👏🙂 do tego mega wygodne fotele.
Koncert poprawny, choć dość krótki. Mało urozmaicony repertuar. ładna, nowa sala koncertowa w Pruszkowie, ale scena dość ubogo zaaranżowana. Dwie osoby na scenie. cena (120zł/os) nie do końca adekwatna do całości koncertu.
TO BYŁ JEDEN Z NAJFANTASTYCZNIEJSZYCH WIECZORÓW.. POCZUCIE HUMORU ORAZ KONTAKT Z PUBLICZNOŚCIĄ TYLKO PODSYCAŁ ATMOSFERĘ WYSTĘPU I CZŁOWIEK CZEKAŁA NA JESZCZE... GŁOS BAJKA, ZAMYKASZ OCZY I ZATRACASZ SIĘ :) JEŚLI JESZCZE KIEDYŚ BĘDZIE OKAZJA USŁYSZEĆ SŁAWKA W PRUSZKOWIE BĘDĘ TAM I JA !!
Świetny koncert!
Paulina 25.01.2020 17:35
Jesteśmy bardzo zadowoleni z koncertu.
Marzena 17.01.2020 15:44
Gratulacje Panie Sławku, gratulacje Zespole! To już drugi koncert i tym razem się nie zawiodłem. Mam co prawda drobne zastrzeżenia do nagłośnienia (Teatr Muzyczny?), szczególnie w pierwszej fazie występu, ale potem było już tylko lepiej. Podsumowując - tak trzymać i serdecznie polecam i życzę powodzenia!
Tomasz 16.01.2020 17:12
Bardzo dobry występ. Szkoda tylko, że złożony z samych coverów, a nie twórczości S. Uniatowskiego
Fantastyczny koncert, uczta dla ucha i oka :)
Cudowny koncert, cudowny Sławek i cudowny zespół. Polecam każdemu.
Mar Kor 14.01.2020 13:10
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Rybnik inne wydarzenia