Pożegnanie wakacji - Sławek Uniatowski z zespołem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert Sławek Uniatowski

Pożegnanie wakacji - Sławek Uniatowski z zespołem

koncert Sławek Uniatowski

Pożegnanie wakacji - Sławek Uniatowski z zespołem

Pożegnanie wakacji - Sławek Uniatowski z zespołem - Bilety na koncert

29 sierpnia Płock ugości jednego z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów młodego pokolenia - Sławka Uniatowskiego wraz z zespołem. Serdecznie zapraszamy na pożegnanie lata z doskonałą muzyką, w wyjątkowej atmosferze płockiego amfiteatru.

"The Best of" czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak "Honolulu", czy "5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Bublé. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.

Koncert z zespołem w składzie:
Rafał Stępień - fortepian,
Paweł Puszczało - bas,
Tomek Torres - perkusja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Koncert - meeega pozytywny czas. Niestety jedynie mogłoby byc lepiej słychać artystę, w stosunku do muzyków. Minus dla organizatora za przydzielanie miejsc w pierwszych rządach sektora C, przed którym są beznadziejnie ulokowane barierki.
Mu 02.09.2020 13:46
Koncert super. Jedyny minus to to że kupiłem bilet blisko sceny a po przeniesieniu imprezy do innego miejsca miałem dalekie miejsce.
Saxick 31.08.2020 15:41
Rewelacyjny koncert! Polecam gorąco. Świetne wykonanie utworów w przemiłej atmosferze. Jeszcze raz polecam.
Lidia 30.08.2020 18:29
Koncert na nsjwyszym poziomie. Sławek z zespołem jak zawsze nie zawiedli
Magda 30.08.2020 16:33
Coś wspaniałego!
Piszpunta 30.08.2020 11:28
Za bardzo nagłośniona muzyka , ktora powodowała słabą słyszalność śpiewu.
Alina 30.08.2020 09:51
REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!! Pana Sławka Uniatowskiego mogę słuchać w nieskończoność. To z jaką łatwością śpiewa na żywo jest niesłychane, doświadczyłem tego wczoraj na koncercie w amfiteatrze w Płocku. W repertuarze były zarówno dobrze znane przeboje, jak i aranż jazzowy (trochę za "ciężki" jak dla mnie, ale jestem laikiem) oraz coś "z jajem" Gumisie" i nieśmiertelna "Pszczółka Maja" :) Koncert był super poprowadzony, wstawki humorystyczne, anegdoty z życia płynnie umilały czas między piosenkami, jednocześnie nie przesłaniając tego co było clou programu, czyli śpiew i muzyka. Był to dla mnie pierwszy, ale na pewno nie ostatni koncert Pana Sławka i ekipy na który poszedłem, a biorąc pod uwagę, że były aż 2 "BIS-y" to publiki Im nigdy nie zabraknie. Super robota Panowie !!! A co do Pana Sławka, bardzo lubiłem (i lubię) słuchać Panów Zbyszka Wodeckiego i Andrzeja Zauchy, uważam, ze jest Pan godnym ich następcą ... Super ogląda i słucha się Facetów, którzy robią to co lubią i kochają, to było widać.
Gunio 30.08.2020 09:50
Cudowny koncert , przystojny Slawek, piękny głos, świetne aranżacje, ! Było rewelacyjnie!
Ola 30.08.2020 09:37

Polecane