koncert

Słuchaj Więcej Ukeje Moje Boskie Buenos

koncert

Słuchaj Więcej Ukeje Moje Boskie Buenos

Słuchaj Więcej Ukeje Moje Boskie Buenos - Bilety na koncert

Słuchaj Więcej Ukeje Moje Boskie Buenos | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zwykło się mawiać, że muzyka łagodzi obyczaje. Owszem, ale prawda jest jednak taka, że nie tylko. Muzyka to mowa duszy, może wyrazić miłość, ale też leczy rany złamanych serc. Może towarzyszyć w chwilach radości, ale też ukoić głęboki żal. Taką właśnie muzyką dzieli się z nami Damian Ukeje w projekcie „Moje Boskie Buenos”: muzyką legendarnego zespołu Maanam, pełną siły wpływania na ludzkie odczuwanie. Nie da się nie wspomnieć tu o Korze – niezwykłej, wyrazistej Wokalistce, która jak nikt potrafiła zamknąć w utworach prawdziwe emocje, by uwolnić je potem na scenie. Te emocje wpływały na wszystkich i wpływać będą nadal, jak długo będzie trwać legenda Maanamu.

Damian Ukeje postanowił dotknąć tych utworów, tych emocji, jeszcze raz, w hołdzie wielkiej Artystce, ale też aby muzyka jej Zespołu nadal żyła. Muzyka jest po to, by ją grać, piosenki po to, by je śpiewać – podczas koncertu Damian Ukeje zagra więc akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam jak również doda kilka swoich. Jednak wieczór zdecydowanie będzie należał do legendarnej, rockowej grupy. Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu, ale również próbą ponownego odkrycia tej muzyki, skupienia się na niej jako sztuce, a nie tylko legendzie.

*** Miejsca przy stolikach są ustalane zgodnie z kolejnością przyjścia. Jeżeli życzą sobie Państwo, aby połączyć stoliki z przyjaciółmi, którzy również zakupili bilet na to wydarzenie, prośba o kontakt do 25.10.2019 r. pod numerem tel. (22) 751 35 02.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Chłopaki dali czadu! Głos Damana jest najpotężniejszym instrumentem i gitary musiały gonić. Super aranżacja Szarych Miraży i nie tylko. Występ bardzo kameralny. Fajne oświetlenie w sali i nastrój.
Piękny głos, cudowna atmosfera, profesjonalni muzycy!!!
.ten sam koncert po raz drugi i nadal magia!

Polecane