koncert
SmolnaFest - Carmen Azúar i Tomasz Kaszubowski "Caminos"/ " Drogi"

koncert

SmolnaFest - Carmen Azúar i Tomasz Kaszubowski "Caminos"/ " Drogi"

SmolnaFest - Carmen Azúar i Tomasz Kaszubowski "Caminos"/ " Drogi" - Bilety na koncert

SmolnaFest - Carmen Azúar i Tomasz Kaszubowski "Caminos"/ " Drogi" - Warszawa Dom Kultury Śródmieście | Kupuj Bilety Online

SmolnaFest 2019 

Carmen Azúar i Tomasz Kaszubowski "Caminos"/ "Drogi" koncert 

Koncert w wykonaniu Carmen Azúar i Tomasza Kaszubowskiego to pełna emocji i temperamentu podróż po hiszpańskich i latynoamerykańskich drogach. Jak mijane krajobrazy: czasem eteryczny i subtelny, czasem solidny i przyziemny. Czasem wiatr i deszcz, a przede wszystkim ciepło i blask południowego słońca. Ta muzyka, a także opowieści, które poprzedzają każdy z utworów (po polsku i hiszpańsku), sprawiają, że słuchacze przenoszą się w nieznane dotąd zakątki świata, nie ruszając się z miejsca. I chociaż czasem droga wydaje się być kręta, nie sposób się zgubić.

Jest to niezwykła, tajemnicza, ciepła, czasem nastrojowa, a czasem pełna południowego wigoru wędrówka po Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej.

bilety: 15 PLN/5 PLN seniorzy

bilety do nabycia również na https://ewejsciowki.pl/   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

świetny występ muzyka hiszpańska jest taka taneczna mnogość instrumentów i sympatyczny Pan w tle ze swoją gitarą a nawet dwiema BRAWO!!
Super występ. Doskonałe prowadzenie oraz wokal, nie wspominając nawet o wirtuozerii na licznych instrumentach. Świetny sposób na miłe spędzenie wieczoru. Pozdrawiam Urszula Kałamajska
Bardzo udany koncert. Pani Carmen ma bardzo ładny głos i świetny kontakt z publicznością. Razem z Panem Kaszubowskim tworzą fajny duet, z przyjemnością słuchałam piosenek z akompaniamentem gitar. Muchas gracias.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
25.10.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Warszawa inne wydarzenia