koncert

SmolnaFest - Karolina Micuła "Uwaga, tu Obywatelka!"

koncert

SmolnaFest - Karolina Micuła "Uwaga, tu Obywatelka!"

SmolnaFest - Karolina Micuła "Uwaga, tu Obywatelka!" - Bilety na koncert

SmolnaFest - Karolina Micuła "Uwaga, tu Obywatelka!" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

SmolnaFest 2019

Karolina Micuła „Uwaga, tu Obywatelka!” koncert

wyst.: Karolina Micuła (śpiew), Dawid Majewski (instr. klawiszowe), Michał Moper Wilczyński (gitara), Wawrzyniec Topa (bas/kontrabas), Bartosz Nazaruk (perkusja)

„W repertuarze znajdują się najważniejsi dla mnie twórcy lat 80. i 90., którzy podnosili ważne tematy społeczne i polityczne. Obok kompozycji Grzegorza Ciechowskiego, głównie z projektu Obywatel G.C., zabrzmią utwory Maanamu w hołdzie niedawno zmarłej liderce Korze Jackowskiej oraz szczypta moich autorskich utworów. Wolnościowe tematy wybrzmiewają dziś gorzko i zaskakująco aktualnie. Znane utwory brzmią w lekko jazzujących aranżacjach, a całość utrzymana jest w spójnej graficznej formie.”

Premiera miała miejsce 21 września 2018 r. na Scenie Gadzickiego Teatru Modrzejewskiej w Legnicy.

RECENZJA

„Kiedy Karolina Micuła pojawiła się w Konkursie Aktorskiej Piosenki Przeglądu Piosenki Aktorskiej z „Piosenką konkursową” i „Arahją", wbiła publiczność w fotele, bo miała w sobie gniew i pazur. Kiedy półtora roku później, w piątek, wystąpiła w legnickim Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej z recitalem złożonym z piosenek Kory Jackowskiej, Marka Jackowskiego, Grzegorza Ciechowskiego i własnych, z jej interpretacji przezierał porażający smutek i gorycz. Słowami Kory i swoimi śpiewała o tym, że nie chce wyjeżdżać, niedługo po tym, jak życiowe realia zmusiły ją do porzucenia Wrocławia dla łaskawszej dla artystów Warszawy; o tym, że jeszcze nie wszystko stracone; że jest jeszcze szansa na zmianę i że trzeba jej szukać we wspólnocie.

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23957579,uwaga-uwaga-spiewa-obywatelka-wroclaw-czeka-na-nowa-karoline.html?disableRedirects=true

bilety: 15 PLN/5 PLN seniorzy

bilety do nabycia również na https://ewejsciowki.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały występ odważna młoda artystka no i zespół muzyczny Nowe aranżacje czasami zaskakujące BRAWO!!
Fantastyczny koncert.

Polecane