SmolnaFest - Karolina Czarnecka | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

SmolnaFest - Karolina Czarnecka

koncert

SmolnaFest - Karolina Czarnecka

SmolnaFest - Karolina Czarnecka - Bilety na koncert

SmolnaFest 2019

Karolina Czarnecka - koncert

wyst.: Karolina Czarnecka (śpiew), Marcin Wippich (perkusja), Wikson Szczygieł (elektronika)

Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna, która łączy w swojej twórczości różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Nie stroni od wątków społecznych, w szczególności interesuje ją sytuacja kobiet. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu oraz wyrastający z niej band Żelazne Waginy. Jest również członkinią Gangu Śródmieście.

W 2014 roku artystka wydała debiutancką EP-kę „Córka”, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. A w kwietniu 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlem „Anaruk” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej przez artystkę na debiutanckim krążku.

Na „Solarium 2.0” znów spotykamy bohaterkę Tinę, która wyjechała do stolicy, by śnić swój wielkomiejski sen. Longplay to zaproszenie do jej niepokoju, gdzie można wypić herbatę i zjeść ciastko, usiąść na materacu i posłuchać relacji z wycieczki. Dziewczyna wróciła właśnie z planety Solarium. Nie pojechała tam metrem, ani nie odleciała statkiem kosmicznym, nie ruszyła się nawet z miejsca. Zbyt podlaska i zbyt samotna była, by nie wpaść w Króliczą Norę. Poobijana, z ręką na temblaku, w końcu wróciła. Przywiozła ze sobą rozmaite pamiątki: książeczkę z pierwszej komunii, zbitą lufkę, gitarę elektryczną, pastelowo-różowe majtki i kosmiczny pył.

Album to coś więcej niż zwykła płyta CD, to rejestracja z niepokoju dziewczyny, która urodzona w roku 89. próbuje nie dać się porwać zdradliwym falom kapitalistycznej rzeczywistości. Za muzykę na płycie odpowiedzialny jest skład UV: Michał Górczyński i Jacek Kita, a za teksty Karolina Czarnecka i Michał Walczak. Nad stroną wizualną czuwa Dominika Grzybek.

Po trasie koncertowej “Solarium 2.0 18 / 19” Czarnecka zabrała się za nowe. Piosenki, teksty, przeżycia. Nowym podzieli się już niedługo

bilety: 15 PLN/5 PLN seniorzy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Czarnecką lubiMY
Wulkan energi i charyzmy. Bez spinkowy koncert, w kameralnej niemal garażowej atmosferze. Karolina Czarnecka gra tak jakby grała dla najbliższych przyjaciół. Uwielbiam!
Energetyczny i najbardziej radosny koncert na jakim byłam. :-)
Przyjechaliśmy specjalnie na koncert Karoliny z Krakowa. Naprawdę warto było. Choć oczekiwaliśmy wiele, to ona i tak podniosła poprzeczkę jeszcze wyżej. Karolina to wielki talent, który ciągle poszukuje nowych wcieleń. A z drugiej strony opowiada o sobie i o nas. Piękne. Karolina, dziękujmy . PS. Reprezentuję publiczność 50* :) Juniorko ;)
Super dziewczyna, wspaniałe teksty, świetny kontakt z publicznością. Nie znałam zbytnio wcześniej twórczości Karoliny, ale bardzo się cieszę, że poszłam. Cudowny koncert.
Super koncert! Mnóstwo pozytywnej energii :) Jedyne co, to że mógł być "parkiet" zamiast miejsc siedzących, żeby wlać trochę tej energii w ludzi
Było przemega!!! Cudowna energia, pięknie skikająca i wystrojona Karolina. Do zobaczenia na następnym gigu ❤️👽
Karolina jak zawsze dała czadu!
Bardzo fajny koncert. Szkoda, ze w sali były krzesełka, bo do muzyki śpiewanej przez Panią Karolinę nie wypada i nie należy siedzieć.

Polecane