koncert

Softer than Pillow: Marta Zalewska

koncert

Softer than Pillow: Marta Zalewska

Softer than Pillow: Marta Zalewska - Bilety na koncert

Softer than Pillow: Marta Zalewska | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

sala: Broadway
wstęp: 20/30 zł, bilety do nabycia online lub w DK KADR

Indie-rockowy powiew nostalgii za latami 60. i ruchem hipisowskim. Gitarowe riffy i zadziorne refreny nigdy nie wyjdą z mody!

Wokalistka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów i liderka zespołu, w którym śpiewa i gra na gitarze. Jesienią 2018 roku Marta została laureatką konkursu Czwórki Polskiego Radia: „Wydaj płytę z Będzie Głośno”. Dzięki wygranej, jeszcze w tym samym roku, nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazał się jej debiutancki, autorski album – „Marta Zalewska”. Marta jest laureatką konkursu “Męskie Granie Young” dzięki któremu wystąpiła na 10-tej, jubileuszowej trasie Męskie Granie 2019. Artystka od dziecka fascynuje się latami 60-tymi XX wieku i ruchem hipisowskim. Mimo, że muzyczne zainteresowania Marty są bardzo szerokie, na jej debiutanckim krążku wyraźnie słychać wpływ twórczości ulubionych artystów epoki dzieci-kwiatów, takich jak: Jimi Hendrix, Janis Joplin czy The Spencer Davis Group.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniała, charyzmatyczna Marta Zalewska i świetny zespół - bardzo atrakcyjny, świetnie brzmiący koncert w rozszerzonym momentami o inne, idiomie rockowym ! :-)
Cudowne rockowe granie:) Polecam każdemu koncerty Marty:).

Polecane