koncert Sonbird

Sonbird - Rok po premierze debiutu płytowego "Głodny"

koncert Sonbird

Sonbird - Rok po premierze debiutu płytowego "Głodny"

Sonbird - Rok po premierze debiutu płytowego "Głodny" - Bilety na koncert

Sonbird - Rok po premierze debiutu płytowego "Głodny" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

To będzie już rok po premierze debiutu płytowego "Głodny" i specjalny urodzinowy koncert! Przez ostatni rok, Sonbird zebrali bardzo dużo pozytywnych recenzji albumu oraz komentarzy po koncertach. Mają za sobą występy na dużych scenach ogólnopolskich festiwali i wyprzedane koncerty podczas GŁODNY TOUR 2019.
W repertuarze koncertowym głównym trzonem będą piosenki z płyty „Głodny", ale nowy rok dla Sonbird oznacza nowe brzmienia. Aktualnie pracują nad materiałem, który stopniowo będzie prezentowany między innymi na koncertach...

Wybrane recenzje albumu „Głodny":

Trudno uwierzyć, że debiutujący zespół z Żywca zaliczył już kilka najważniejszych festiwali w naszym kraju. A jednak udało im się to i "Głodny" pozwala zrozumieć, co jest przyczyną ich sukcesów oraz poszerzającego się grona fanów. (...) "Głodny" zresztą najłatwiej tak zdefiniować: to bardzo przyjemna płyta zespołu, który już miesza na scenie, ale wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że świetlana przyszłość ich dopiero czeka.
Rafał Samborski, Interia Muzyka

Sonbird nagrali spójną, świetnie brzmiącą płytę, jakiej Polska nie słyszała przynajmniej od kilku dobrych lat. Udowadniają, że muzyka rockowa nadal może brzmieć świeżo i z polotem. Nie podporządkowują się trendom, idą własnymi ścieżkami i jest to ich kartą przetargową do serc słuchaczy. Myślę, że receptą na sukces zespołu jest szczerość i chęć robienia tego, co siedzi w duszy.
Dawid Musiał, somusic.pl

Fenomen Sonbird bierze się stąd, że przedtem tak u nas nie grano. Nikomu indie rock tak dobrze na naszym podwórku nie wychodził, jak właśnie czwórce przyjaciół z Żywca. Niejaka brytyjskość czai się w brzmieniu grupy, ale w ich przypadku nie wypada ona pretensjonalnie, lecz całkowicie naturalnie. Jest znacząca, jednak nie najważniejsza; najważniejszy jest swoisty styl, który Sonbird zdołali sobie już wyrobić. Styl na tyle charakterystyczny, że trudny do podrobienia.
Karolina Młynarska, All About Music

To dopiero początki kariery żywieckiego zespołu, ale jakże obiecujące! Album ujmuje swoją szczerością, nienachalnymi, ale wyczuwalnymi emocjami oraz (nad)zwyczajnym pięknem. To wielka przyjemność posłuchać intymnego krążka z polskimi słowami. Chcemy odpłynąć tak jak w Lądzie – oczywiście w cudowny rytm Głodnego.
Karolina Zgrzebniok, Radio Sygnały

Jako słuchacz dwa razy starszy od moich ziomków z Beskidów biegam sobie wieczorami po parku na warszawskiej Ochocie z ich muzyką w uszach i zachwycam się lekkością w tym graniu, ilością przestrzeni, ale też muzycznym smakiem, którego znajduję na „Głodnym". Ich ujmująco bezpretensjonalny, obiecujący materiał to chyba jeden z najlepszych krajowych debiutów, jakie słyszałem w ostatnich latach.
Artur Szklarczyk, CGM.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Sonbird to aktualnie jeden z - moim zdaniem - najlepiej prosperujących zespołów na polskim rynku muzycznym. Koncert był niesamowity- jakość, charyzma chłopaków, grali na prawdę z sercem i pasją. Prywatnie to jedni z sympatyczniejszych ludzi jakich kiedykolwiek spotkałam, a rozmowa z nimi to była czysta przyjemność. Kocham ich muzykę całym sercem i nie mogę doczekać się na premierę kolejnej płyty
koncert fajny, klub z powodu zamkniętej sali dla palących bez wcześniejszego komunikatu- dramat. Nikt nic nie wie czeski film.
BYŁO przepięknie Bawiłam się wspaniale
Przesuper! Jeśli ktoś jeszcze nie był na koncercie chłopaków to musi szybko nadrobić, choćby w innej części Polski
Koncert był jednym z najlepszych w moim życiu, Sonbird powinien pojawiać się zdecydowanie częściej!
niepoważna:) 23.02.2020 14:47
Świetny koncert chłopaków! Polecam każdemu zobaczyć ich na żywo - dają czadu :) Za każdym razem jestem pod wrażeniem, tworzą Milion Wspomnień ♥ Co można dodać - więcej, więcej, więcej!
Dominika :) 22.02.2020 14:48
swietnie
Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam!
WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ

Polecane