koncert

Soniamiki

koncert

Soniamiki

Soniamiki - Bilety na koncert

Soniamiki | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Trasa będzie promowana teledyskiem do drugiego singla albumu "Federico" p.t. "BWA". W klipie, który ukaże się pod koniec miesiąca, główną rolę zagrała Agata Trzebuchowska, gwiazda oskarowego filmu "Ida".
"Federico", trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu 2016, nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: "Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost," pisze Jacek Marczuk z Gazety Magnetofonowej. Natomiast Rafał Samborski z Interia.pl stwierdza, że: "bez wątpienia nagrała swój najlepszy do tej pory album."

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji.
Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad „Federico" odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane