koncert

Sorry Boys - Miłość

koncert

Sorry Boys - Miłość

Sorry Boys - Miłość - Bilety na koncert

Sorry Boys - Miłość | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Miłość” to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. „Miłość” pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym z utworów.

Bela o płycie: „Miłość to najważniejsze słowo świata. Kocham kochać. Na tej płycie jestem piewcą miłości jako Kobieta, jako Matka i Człowiek. Piosenki na nią pisałam w najszczęśliwszym okresie mojego życia. Kobiety, mężczyźni, nasza córka, miasto Warszawa to są bohaterowie, których znam, rozumiem, kocham. I ja, w procesie zmiany, raz jako Bogini Matka, raz jako Carmen. Towarzyszyły mi zapachy Buddy, Biblii i Flamenco oraz filmowa trylogia miłosna Luci Guadagnino. “Miłość” jest najbardziej bezpośrednim z naszych albumów. Jeszcze nigdy moje życie prywatne i zawodowe nie było ze sobą tak nierozerwalnie związane, jak podczas powstawania tej płyty. Po raz pierwszy wszystkie teksty na płytę napisałam w języku polskim. Proces tworzenia muzyki i słów na “Miłość” był wyjątkowo natchniony i radosny. Chciałabym, że w ten sam sposób te piosenki odnalazły swoje miejsce w życiu słuchaczy.”

Po barokowym bogactwie „Romy” zespół zapragnął bardziej przejrzystych piosenkowych form. Jednocześnie na „Miłości” wybrzmiewają smyczki, etniczne cymbały, kalimba czy harfa. Tę nietypową orkiestrę prowadzą gitary i fortepian. „Naszym genialnym muzycznym gościem jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w „Carmen”. Do współpracy zaprosiliśmy także kwartet smyczkowy pod batutą Magdaleny Laskowskiej” – opowiada Bela.

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic. Za miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń. Miksem pierwszego singla, „Jesteś Pragnieniem” zajął się Bartosz Dziedzic.

Po rocznej przerwie, którą muzycy poświęcili głównie na pracę nad ww. albumem, Sorry Boys wrócili również do koncertowania i po raz pierwszy nowy materiał w większej dawce zaprezentowali 26 kwietnia br. w Poznaniu podczas SPRING BREAK Showcase Festival & Conference.

W lecie grupę można zobaczyć na wielu festiwalach, natomiast klubowa trasa koncertowa odbędzie się jesienią br. i podczas jej trwania zespół odwiedzi ponad 20 miast.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny występ i nagłośnienie,
Mega super koncert z bardzo dużą ilością pozytywnej energii. Sorry Boys daja czadu
Energia i miłość w powietrzu, było pięknie
Cudowny koncert!!! Megaenergetyczny, zespół w świetnej formie!!!
Głos Beli fenomenalny!!!! Brak słow-wspaniałazma charyzma i kontakt z publicznością!
Super brzmienie :) wspaniała atmosfera koncertu.
Cudowna atmosfera i emocje!
Świetny występ! Cudowna muzyka, artyści ....Polecam
Koncert piękny, pełen emocji i wznioslosci. Bela - wspaniała, eteryczna, lecz kipiaca energia na scenie. Swietna muzyka na światowym poziomie. Jedyny minus: kiepska akustyka w sali CEiKu, która znacząco psuła odbiór.
Niepowtarzalny, zaskakujący koncert, mnóstwo pozytywnej energii płynącej od wokalistki-czująca muzykę całym cialem. Stworzyli wspaniałą atmosferę. Zakochałam się na nowo w zespole
Absolutnie cudownie!
Koncert Absolutnie! Absolutnie! fantastyczny! Zespół mega utalentowanych ludzi. A wokalistka na żywo to petarda zarówno! Głos czysty, mocny i przepiękny!!
Pięknie było, wzruszajaco, magicznie, cudna energia, piękni ludzie

Polecane