koncert

Soyka & Cracow Singers

koncert

Soyka & Cracow Singers

Soyka & Cracow Singers - Bilety na koncert

Soyka & Cracow Singers | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Soyka & Cracow Singers. Shakespeare a cappella

w programie koncertu:

1.recital solowy Stanisława Soyki z największymi przebojami

oraz

  1. Sonety Williama Szekspira w wykonaniu Stanisława Soyki i zespołu Cracow Singers

Po 20 latach Stanisław Soyka zdecydował się na sentymentalny powrót do sonetów Szekspira... Autorskie kompozycje wybitnego artysty zainspirowały młody zespół z Krakowa...

Nowa interpretacja sonetów Szekspira łączy śpiew solowy – w charakterze jazzowej improwizacji w wykonaniu Stanisława Soyki, z klasyczną, wielogłosową sztuką wokalną prezentowaną przez zespół Cracow Singers. Zaskakujący i świeży efekt połączenia dwóch rodzajów muzyki dedykowany jest zróżnicowanej pokoleniowo publiczności - szczególnie w wieczór "andrzejkowy".

W jubileuszowym roku Williama Szekspira projekt prezentowany jest w kraju i za granicą m.in. 5 Festiwal Czesława Miłosza w Krakowie, XX Festiwal Szekspirowski w Gdańsku, XII Festiwal Szekspirowski w Erywaniu (Armenia).
Unikatowy zapis muzyki prezentowany jest na dwupłytowym albumie pn.Soyka & Cracow Singers. Shakespeare a cappella. Kompozycje zarejestrowane zostały w dwóch wersjach językowych: oryginalnej – wczesnej nowoangielskiej oraz polskiej w tłumaczeniach Stanisława Barańczaka i Macieja Słomczyńskiego.

www.soyka.plwww.cracowsingers.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo przyjemnie spędzony czas :)
występ nie zachwycił więcej chóru niż Sojki jak dla mnie chór zagłuszał Sojkę
Super organizacja ! Koncert marzenie :-)
Uczta dla duszy i uszu. Warto było :) A kto nie był, niech żałuje. Pozdrawiam.
Pierwsza część koncertu super.Wykonanie sonetów do 6 byłoby wystarczające.Brakowało części końcowej w której Pan Soyka zaśpiewałby składankę swoich przebojów.Wtedy nie mielibyśmy uczucia niedosytu i niestety uśpienia przeciwnika

Polecane