koncert

Stanisław Soyka

koncert

Stanisław Soyka

Stanisław Soyka - Bilety na koncert

Wciąż inny, wciąż nowy, a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut. Jest zwierzęciem muzycznym z charyzmą performera. Z zespołem czy solo wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością. W jednym z licznych wywiadów artysta powiedział „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni.

Skład muzyczny:
SOYKA Stanisław Soyka – piano, wokal
Przemek Greger – gitara elektryczna
Marcin Lamch – gitara basowa
Zbyszek “Uhuru” Brysiak – perkusjonalia
Kuba Sojka - perkusja, śpiew

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Stanisław Soyka z zespołem

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Stanisław Soyka

Rewelacja II
polecam, miło spędzony czas, poziom artystyczny wysoki
WSPANIALY ,FANTASTYCZNY KONCERT ,ja jestam zachwycona i czekam na nastepny
Byliśmy z mężem wzruszeni świetnym występem Zespołu ze Stanisławem Soyka na czele. Potrafili się zintegrować z publicznością. A S.Soyka jak zwykle nie powtarzalny. Spędziliśmy piękny niedzielny wieczór w naszym ulubionym odnowionym teatrze.
Świetne przedstawienie, ta jak się spodziewaliśmy :) Warto było przejechać 100 km w jedną stronę :)
Świetny koncert, piosenki z najnowszej płyty z muzyką i słowami Staszka a w nich Jego życiowe doświadczenia. Do tego równie liczne i świetne stare utwory. Ani muzyka ani słowa Staszaka się nie starzeją. Głos w znakomitej formie. Profesjonalni muzycy za liderem. Profesjonalne podejście do koncertu, z szacunkiem dla widza. Nawiązanie do Nobla Tokarczuk z dedykacją w formie klasyki Dylana. A potem klasyka Okudżawy. Nastrój koncertu i na scenie, i na widowni bardzo fajny choć widownia (w większości pokolenie Sojki) nieco mało aktywna. Nagłośnienie dobre ale wysterowanie głosu Sojki i niektórych instrumentów mogło być lepsze. Byliśmy z Żoną wielce ukontentowani. Wieczór super. Staszek od lat śpiewa to co przeżywamy i co czujemy. Oby jeszcze wiele lat, wiele płyt i koncertów! Dzięki Mistrzu i Szacunek!
Bawiłam się fantastycznie.
Pięknie, nostalgicznie. Uczta dla ducha i ciała.
Koncert był bardzo udany. To była prawdziwa przyjemność być na widowni, a samo miejsce - teatr - również zachwycił.
Wspaniały występ, fantastyczny Stanisław Soyka i Jego zespół. Muzyka i śpiew oczarowały mnie. Warto było przyjechać i posłuchać.
Rewelacja!!!!! Wspaniały muzyk.
Rewelacyjny koncert ! Wspaniała muzyka. Wspaniałe słowa i wspaniali wykonawcy.
Wspaniałe muzyczne wydarzenie
Fantastyczny koncert. Na scenie pełen profesjonalizm. Świetni muzycy, dowcipny artysta. Bardzo udany wieczór.
Koncert bardzo mi się podobał. Cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć.
Staszek raczej w nastroju sentymentalnym, nie umieścił na tej płycie, jak sam powiedział, ani jednej szybkiej piosenki. Ale nie zabrakło klasyków w jego wykonaniu oraz jego sztandarowych koncertowych propozycji w rodzaju "cała sala śpiewa z nami".
Niezapomniane wrażenia!
Cudowny wieczór dzięki wspaniałemu wykonawcy
Koncert jak zwykle cudny!! Ukojenie dla duszy i serca!!
Fantastyczny koncert!
rewelacja!
Staszek Soyka to ZAWSZE gwarancja świetnego występu… tak było i tym razem. Rewelacyjna muzyka, poczucie humoru artysty i żywiołowa publiczność były tego dowodem! Niestety samo miejsce piekielnie ciasne. Krzesła ustawione w takim ścisku, że nie sposób było się ruszyć. Rozumiem, że im więcej krzeseł, tym większy dochód z biletów, ale są granice… choćby samej przyzwoitości i szacunku dla publiczności. Gdyby nie ten ścisk byłoby 5 gwiazdek
Genialny występ
Prawdziwa uczta! Fantastyczni muzycy, świetny repertuar, a Staszek Soyka to sceniczny fenomen i wirtuoz, a przy tym ciepły, przemiły, dowcipny i bezpośredni człowiek, zarówno w trakcie koncertu jak i w kuluarach.. Owacje na stojąco!
Cudownie, malo gadania, duzo spiewania, Milo popatrzeć na tak utalentowanych ludzi ;)
Uczta.
Koncert swietny! Magia! Wino pierwsza klasa. Uprzejmi i usmiechnieci gospodarze.. Tylko kuchnia w kuzni sie troche popsuła
Zycie nie tylko po to jest, by brać, Zycie nie po to, by bezczynnie trwać... ale po to, aby być w takich miejscach i słuchać Takich ludzi.
Rewelacja, uczta dla uszu i duszy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert