Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS

koncert

Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS

Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert odbędzie się w ramach mojej nowo powstałej inicjatywy i wydawnictwa zarazem. L.A.S.(Listening and Sounding). Jest to inicjatywa, która wspiera promowanie muzyki i sztuki, poprzez koncerty, nagrywanie płyt i jednocześnie współtworzenie unikatowego wydawnictwa. Wydawnictwo to będzie skupiało ludzi, którzy chcą się zaangażować w rzeczy unikatowe, wspierając tym samym muzykę i sztukę na najwyższym poziomie. Idea L.A.S. (Listening and Sunding) to nie tylko sztuka słuchania. To też Looking and Seeing, czyli innego patrzenia na świat, to dostrzeganie rzeczy ważnych, które wpływają na nasze życie i budują nowe relacje. Inicjatywa L.A.S. to spotkanie się z naturą i z ludźmi, którym leży Ona na sercu. To spotkania kameralne, w ciekawych okolicznościach daleko od zgiełku miasta i pośpiechu. Koncerty L.A.S. to wydarzenia z zakresu "Live Experience", ale też i "Live Recording" (nagrywanie na żywo z udziałem słuchaczy), ponieważ formuła ta ma wspierać niezależne wydawnictwo jakim jest właśnie L.A.S. jednocześnie wspierając muzyków zrzeszonych wokół niego. To unikatowa możliwość bycia nie tylko namacalnym świadkiem jej powstawania, ale też jej współtworzenia, poprzez aktywne uczestnictwo w sesjach, koncertach i eventach, w których każdy będzie mógł podzielić się z L.A.S.-em czymś od siebie, zarówno w wymiarze materialnym jak i poza nim.

Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS - więcej informacji

Drogi Widzu! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury w okresie pandemii, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia. Materiały do pobrania: https://www.mik.waw.pl/bilety/

Space of jazz to cykl koncertów prezentujących czołowych polskich muzyków poruszających się w nurcie szeroko rozumianego jazzu.

Jako miłośnicy muzyki stwarzamy na Elektoralnej miejsce spotkań z artystami, miejsce w którym wybrzmi osobista nuta jazzu, miejsce, w którym artyści otworzą przed publicznością swoją wewnętrzną przestrzeń, a odbiorca będzie mógł przeżywać muzykę w świadomy sposób.
Udostępniamy przestrzeń Instytutu na wymianę energii między muzykami a publicznością.
Każdy z nas porusza się w sferze myśli, odczuć, emocji budując otaczającą rzeczywistość. Artysta poszukując piękna stwarza swoją wewnętrzną przestrzeń w której odkrywa siebie i tym samym definiuje świat. Muzyka daje nam szansę na uczestnictwo, wgląd w świat muzyków i świat drugiej osoby.

W 2021 roku zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Space of jazz.
Tym razem na scenie MIKu zagości charyzmatyczny PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS

...byłoby 5, lecz niestety w sali panował zaduch, to było trudne dla wykonawców ... oraz publiczności :/
Zadowolona 24.06.2021 12:04
Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS
Warszawa, 23.06.2021
Mazowiecki Instytut Kultury
Więcej takich wydarzeń! Bardzo inspirująca muzyka.
Stanisław 24.06.2021 09:35
Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS
Warszawa, 23.06.2021
Mazowiecki Instytut Kultury

Polecane z kategorii koncert