koncert
Śpiewające fortepiany - Gala Sylwestrowa

koncert

Śpiewające fortepiany - Gala Sylwestrowa

Śpiewające fortepiany - Gala Sylwestrowa - Bilety na koncert

Śpiewające fortepiany - Gala Sylwestrowa - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

Gala Sylwestrowa w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Wystąpi duet fortepianowy Czesław Majewski i Janusz Tylman gwiazdy programu TV "Śpiewające Fortepiany", soliści: Ireneusz Miczka - baryton i Joanna Stefańska-Matraszek - sopran oraz zespół taneczny. Artystom towarzyszył będzie Malina Kowalewski Band, a całość poprowadzi Czesław Jakubiec.

W programie: największe przeboje klasyki, musicalu, operetki, perły polskiej i światowej piosenki, muzyczne niespodzianki, okazja do wspólnego śpiewu i zabawy.

Bilety: 160 zł II miejsca i 180 zł I miejsca w przedsprzedaży do 15.11. | 190 zł II miejsca i 210 zł I miejsca od 16.11.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

było wszystko na wysokim poziomie
Polecam gorąco
Dziękuję za piekny występ i cudowną zabawę dawno sie tak dobrze nie bawiłam
Największe brawa z mojej strony dla Pani Moniki za " galop koni" i Pana na akordeonie za "lot trzmiela". Było wspaniale, to mój drugi sylwester w teatrze w Rybniku.
bardzo fajny ,dowcipny ,pełen humoru ,rozśpiewany program dla wszystkich grup wiekowych.
Jesteśmy zadowoleni z występu i pozostałej oprawy wieczoru sylwestrowego w Waszym teatrze. Jedyny mankament to nagłośnienie skrajnych siedzeń i podmuchy zimna oraz odgłosy petard dochodzące przez drzwi wyjścia awaryjnego. W przyszłości te drzwi powinny być wymienione na lepiej izolowane cieplnie i akustycznie
Oprócz tytułowych fortepianów ze znakomitymi pianistami również znakomity zespół. Ponadto trójka solistów operowych i trójosobowy balet. Dokonały wybór znanych i lubianych przebojów w mistrzowskim wykonaniu. W sam raz na luźny sylwestrowy wieczór.
Wspaniała zabawa. Wszystkim polecam takie spędzenie sylwestrowej nocy.
Bardzo profesjonalny występ, świetna zabawa sylwestrowa. Bardzo dobrze rozpoczęty Nowy 2019 Rok.
Koncert bardzo nam się podobał, z wyjątkiem tancerza - członka zespołu baletowego. Pan robił wrażenie zupełnego amatora, a już Taniec z Szablami - to wielka improwizacja. Byliśmy też rozczarowani cateringiem - ale to już chyba uwaga pod adresem dyrekcji TZR. Wygórowana cena biletów obiecywała trochę więcej - jak na wieczór sylwestrowy. Kanapek było niewiele, na obsuszonym pieczywie, a wiele osób musiało tylko uwierzyć, że nie były warte zachodu - po 10 min stoły były już puste i wiele osób odchodziło z kwitkiem.
super zabawa przednia -artystycznie wysoki poziom
Organizacja wystepu bardzo dobra Wystemp profesjonalny bardzo ciekawy
Świetna opcja na Sylwestrową noc!
bardzo dobry występ wszystkich artystów, bawiliśmy się b.dobrze wiecej takich imprez, organizacyjnie bez uwag, śpiewające fortepiany prezentują wysoki profesjonalny poziom
polecam, humor i dobra muzyka a nade wszystko śpiew.
Bardzo mi się podobało. Lubię melodie operetkowe. Wykonawcy dali wiele z siebie, zeby publiczność bawiła się dobrze. Zamawiam bilet na przyszły rok :)

PROMOCJA DNIA

-25%

Żywiec
01.02.2020 18:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

Rybnik inne wydarzenia