koncert

Spotkania z Filharmonią // Urodziny u Pana Beethovena

koncert

Spotkania z Filharmonią // Urodziny u Pana Beethovena

Spotkania z Filharmonią // Urodziny u Pana Beethovena - Bilety na koncert

Spotkania z Filharmonią // Urodziny u Pana Beethovena | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

URODZINY U PANA BEETHOVENA
Gdyby Ludwig van Beethoven jeszcze żył, miałby teraz 250 lat i mieszkał w zjednoczonej Europie. Ciekawe jak przyjąby fakt, że napisaną przez niego melodię do Ody do radości uczyniono hymnem Unii Europejskiej, a jej mieszkancy - duzi i mali z łatwością rozpoznają jego Bagatelę a-moll znaną pod tytułem Dla Elizy. Cały świat obchodzi urodziny Ludwiga van Beethovena, zatem i w naszej Filharmonii nie może ich zabraknąć.
Zapraszamy dzieci i ich najbliższych na wyjątkowy koncert pełen najwspanialszych utworów tego wybitnego kompozytora. Wybierzmy się w muzyczną podróż za miasto, tam gdzie natura przeżywa swoje forte i piano, odwiedzimy Wiedeń, dowiemy się, jak lubił bawić się mały Ludwig i wspólnie zaśpiewamy mu 100 lat!

Obsada
Krzysztof Ciupiński - Świątek - tenor
Patrycja Szymańska - skrzypce
Anna Wróbel - wiolonczela
Robert Skiera - fortepian
Barbara Szczęsna - Remisz - prowadzenie koncertu

W programie m.in:
L van Beethoven Neues Volkslieder WoO 158a, Oda do radości, II Symfonia, J. Haydn Trio nr 35 C-dur, L. Hambro Happy Birthday, Dear Ludwig


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach.

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane