koncert

Spragnieni Lata - edycja zimowa: MARIKA i L.U.C.

koncert

Spragnieni Lata - edycja zimowa: MARIKA i L.U.C.

Spragnieni Lata - edycja zimowa: MARIKA i L.U.C. - Bilety na koncert

Spragnieni Lata - edycja zimowa: MARIKA i L.U.C. | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wakacyjna trasa „Spragnieni Lata” zapewniła ogromną porcję energetyzujących emocji. Zima zapowiada się równie gorąco! Gwiazdami wakacyjnej odsłony touru byli Natalia Przybysz i Tymon Tymański. W karnawałowej edycji swoje premierowe materiały zaprezentują dwa wulkany energii – Marika i L.U.C, a nad temperaturą całego przedsięwzięcia czuwać będzie Tymon Tymański – tym razem debiutujący w roli Dyrektora Artystycznego wydarzenia.

MARIKA

Polska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka tworząca ambitny pop z elementami reggae, funku, soulu, jazzu i elektroniki. Jej muzyka to dobre teksty, emocje, koncertowy żywioł. „Siła Ognia” niejedną osobę wyciągnęła z rożnych smutków, „Moje serce” stało się wyznaniem miłosnym nuconym przez zakochanych, udowadniając, że o miłości, o której napisano niezliczoną ilość durnych piosenek, wciąż można śpiewać niebanalnie. Entuzjastka roweru i roślinnej kuchni intuicyjnej. Honorowy dawca krwi.

Artystka obecnie nagrywa nową płytę, której premiera zapowiedziana jest na 2015 rok.

Podczas koncertów w ramach trasy „Spragnieni lata” wystąpi z materiałem: „Marika Elektronicznie”.

- To efekt mojej ostatniej fascynacji elektronicznymi brzmieniami – mówi artystka. - Staram się wciąż poszukiwać nowych form ekspresji, a w tym momencie to, co mam do przekazania publiczności, zyskuje najlepszy wyraz właśnie w tego typu aranżacjach.

L.U.C

Łukasz L.U.C Rostkowski to kompozytor, autor tekstów, wokalista, performer, gazownik, magister prawa oraz reżyser wideoklipów i koncertów.

Jest autorem i wyznawcą wielu koncepcji m.in. Czterech Galaktyk Sztuki, która zakłada kreowanie przekazu za pomocą spójnie połączonych w całość czterech dziedzin sztuki - muzyki, słowa, filmu i grafiki.

Podczas koncertów artysta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie", co stanowić będzie jednocześnie trasę promującą najnowszy album.

- „REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie” to album o miłości, rozstaniu i pokoleniu dzisiejszych trzydziestolatków, ale jednocześnie efekt ponadpokoleniowego porozumienia artystów - mówi Łukasz L.U.C Rostkowski. - To, że udało mi się uzyskać zgody na wykorzystanie kompozycji od każdej osoby, z którą się skontaktowałem, dowodzi niezwykle silnej więzi, jaka łączy muzyków wszystkich generacji. Dzięki temu powstał album bardzo dla mnie osobisty, ale jednocześnie łączący energię wszystkich tych ludzi. Mam nadzieję, że słuchanie tego materiału da wielu osobom takiego energetycznego kopa, jakiego dał mnie samemu w trudnym dla mnie czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniała zabawa, koncert był świetny, ale słabo rozpromowany!
Koncert LUC super. Koncert Mariki - przeciętny
abodzo1 06.02.2015 08:56

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN