koncert Stanisław Soyka

Stanisław Soyka z zespołem

koncert Stanisław Soyka

Stanisław Soyka z zespołem

Stanisław Soyka z zespołem - Bilety na koncert

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.
Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków, a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki z wydanego niedawno albumu „Muzyka i słowa Stanisław Soyka” (nominowanego do nagrody FRYDERYK 2020), pieśni napisane do wierszy polskich i nie tylko poetów („Który skrzywdziłeś…” Czesława Miłosza, „Tylko brać” Agnieszki Osieckiej), klasyki Czesława Niemena z monografii „W hołdzie Mistrzowi”, w sąsiedztwie takich szlagierów jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci” czy „Tolerancja”.
Artysta wystąpi z zespołem SOYKA KWARTET. Towarzyszyć mu będą Przemek Greger na gitarze akustycznej, Marcin Lamch na kontrabasie, syn Kuba na perkusji. SOYKA KWARTET stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów tę unikalną moc muzyki improwizowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Stanisław Soyka z zespołem

Super miejsce, super wykonawca, czego więcej chcieć...
Super koncert, super miejsce.
Król! Zawsze cudowny.
Ktoś zapytany jak podobał mu się Paryż powiedział tylko "Paryż jak Paryż", "Soyka jak Soyka" czy w deszczu czy w słońcu, czy w dużej sali, czy tak jak w Kuźni Kulturalnej zawsze jest tak samo świetny i zawsze jest inny i nowy.
Doskonały koncert. Świetne miejsce
Świetna muzyka i świetny koncert
Wspaniały wieczór. Gorąco polecam!
Emka 26.04.2018 18:42
Organizacyjnie bez zastrzeżeń. Atmosfera na koncercie świetna :)
Karol 20.04.2018 08:30
Organizacja bardzo dobra
Koncert jak zawsze tego artysty wyśmienity ,zabawa przednia a organizacja przyzwoita.
Wspaniały koncert. Wspaniali artyści

Polecane z kategorii koncert