Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Super Koncert z Gwiazdami - Sarsa, Cleo, Vito Bambino

koncert

Super Koncert z Gwiazdami - Sarsa, Cleo, Vito Bambino

Super Koncert z Gwiazdami - Sarsa, Cleo, Vito Bambino - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Już po raz XIX SPAŁNIAMY MARZENIA DZIECI CHORYCH ONKOLOGICZNIE podczas WIELKIEGO KONCERTU CHARYTATYWNEGO 2022.
CLEO - to obecnie jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Koncerty z jej udziałem przyciągają rzesze fanów ceniących jej charyzmę oraz pragnących usłyszeć jej przeboje na żywo! Cleo czyli Joanna Klepko to piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody. Przełomem w karierze wokalistki była współpraca z producentem muzycznym Donatanem i wypuszczeniu singla My Słowianie. Rok później Cleo wykonała go na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze, zajmując 14. miejsce. Kolejnym przebojem Cleo był nagrany z Donatanem i zespołem Enej utwór „Brać”.
W listopadzie 2014 roku artystka wydała debiutancką płytę Celo „Hiper/Chimera”. Krążek pokrył się potrójną platyną. W 2016 roku ukazał się drugi album Cleo - „Bastet” z piosenką „Zabiorę nas”. Rok 2018 przyniósł kolejne hity: „Łowcy gwiazd” oraz „Eva”, na którym gościnnie wystąpił polski wokalista reggae Mesajah. W 2019 roku pojawiły się jej dwa single, „Wrrra” i „Za krokiem krok”, z którym po raz pierwszy dotarła na szczyt radiowej listy AirPlay. W 2019 roku Jwydała kolejne dwa single: „Kły”, stworzony wspólnie z donGURALesko w ramach wspólnego projektu Donatana i Roberta Lewandowskiego.
SARSA to nie tylko wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim nietuzinkowa osobowość, której twórczość niezmiennie wyróżnia się na rynku muzycznym. Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów wyświetleń. Od czasu Platynowego debiutu z albumem „Zapomnij mi” jej piosenki wciąż otrzymywały nagrody za sprzedaż i odsłuchania – jej ostatnie single pokryły się potrójną platyną („Zakryj”) i podwójną platyną („Tęskno mi”). Pierwsze kroki stawiała na scenie alternatywnej. Jej zespół Fluktua zwrócił uwagę dziennikarzy Radiowej Trójki, czy Czwórki. Od tamtej pory obserwujemy ewolucję muzyczną artystki, a jej osobliwa barwa głosu wciąż intryguje poszerzając grono odbiorców artystki. 
SARSA, po niespełna dwóch latach powraca w nowej odsłonie, z nowym materiałem muzycznym. Premiera 4. studyjnego albumu przewidziana jest na początek 2022 r. Z tą nową płytą wokalistka wyrusza w trasę. Będą to wyjątkowe koncerty, promujące nowy album artystki pt. „RUNOSTANY”, który swoją premierę miał w 25 lutego 2022 r.
„Album ten”, to etap swoistej medytacji w moim rozwoju artystycznym, czyli czas kiedy postanowiłam skupić się na swoim wnętrzu i na tym, jak ja odczuwam otoczenie, czego potrzebuje. Zmysły i głos wewnętrzny, to najlepsze wskazówki w drodze do spełnienia” powiedziała artystka.
To będzie nie tylko koncert, ale spotkanie pełne niespodzianek, które działają na każdy z pięciu ludzkich zmysłów.

VITO BAMBINO, a właściwie Mateusz Dopieralski to polski wokalista o bardzo charakterystycznym głosie i aktor na stałe mieszkający w Niemczech. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 roku i od tamtej pory regularnie nagrywa nowe utwory. Najbardziej znany jest jako wokalista zespołu Bitamina. Na swoim koncie ma również współpracę z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Kaśka Sochacka czy Kwiat Jabłoni, stał się jedną z twarzy Męskiego Grania 2021. W 2020 roku ukazał się jego pierwszy solowy album "Poczekalnia" z którego pochodzą single "Bunkrów nie ma", "Rampage" czy "Oddaj (feat. Natalia Szroeder)".
Muzyka Vito Bambino to przede wszystkim indie rock, indie-pop, hip-hop czy ogólnie pojęta muzyka alternatywna. W ramach projektu "Wszystko mi mówi" razem z Sanah, Arturem Rojkiem i Kwiatem Jabłoni przygotował własną interpretację utworu Skaldów - "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

02.09.2022, 19:30 Amfiteatr Kadzielnia
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Super Koncert z Gwiazdami - Sarsa, Cleo, Vito Bambino

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert