koncert

Super Trio - gitarzyści Dżemu, Turbo i Budki Suflera

koncert

Super Trio - gitarzyści Dżemu, Turbo i Budki Suflera

Super Trio - gitarzyści Dżemu, Turbo i Budki Suflera - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać: JUREK STYCZYŃSKI (Dżem) - gitara akustyczna, WOJTEK HOFFMANN (Turbo) - gitara akustyczna, MAREK RADULI (Laboratorium, ex. Budka Suflera) - gitara akustyczna i WITEK ŁUKASZEWSKI (Morrison Tres, trzykrotnie wybrany najlepszym gitarzystą flamenco w Polsce) - wokal, bas akustyczny, gitara flamenco.

MISTRZOWIE SWOICH INSTRUMENTÓW, wielokrotni zwycięzcy różnych gitarowych plebiscytów na najlepszego gitarzystę w Polsce.

Ich koncert to wspaniała wycieczka po różnych gitarowych stylach: od rocka (Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple), przez ballady Turbo i Budki, po ogniste flamenco.
To wszystko okraszone ZNAKOMITYMI PARTIAMI WOKALNYMI i scenicznym humorem!

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=dsd8wknBiWk
https://www.youtube.com/watch?v=1KeMYLaP-v0

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Super Trio - gitarzyści Dżemu, Turbo i Budki Suflera

Pomijając nawet fakt, że na "scenie" pojawili się idole mojej młodości, na twórczości których kształtował się mój muzyczny gust, muszę powiedzieć, że to są doskonałe koncerty. Oglądamy pięciu muzyków, z czego czterech ma ogrooooomne muzyczne doświadczenie. Wszyscy natomiast dysponują wybitnym warsztatem i smakiem. Nie grając razem na co dzień są w stanie stworzyć widowisko i słuchowisko, o którym się chce krzyknąć "co tu się właśnie wydarzyło?!" Każdy kto kocha muzykę gitarową, albo jest fanem któregokolwiek z gitarzystów POWINIEN to zobaczyć na żywo. A dodatkowo pub Sześcian w Białymstoku to idealne miejsce dla takiej imprezy. Klimat bez trudu pozwala się wczuć w rocka z lat, kiedy Hoffmann, Raduli, czy Styczyński zamiatali hairami podłogi na scenach całej Polski (no dobra, nie wszyscy to robili :)). A gdyby w dwóch słowach? GENIALNY KONCERT! A cytując perkusitę? "ZKwCh"
scheitan 08.04.2022 15:53
Występ znakomity 🙂
Tomek 08.04.2022 08:29

Polecane z kategorii koncert