Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

koncert

Światowe koncerty Gwiazd: Antonio Sanchez Band, Chiara Pancaldi & Darryl Hall

koncert

Światowe koncerty Gwiazd: Antonio Sanchez Band, Chiara Pancaldi & Darryl Hall

Światowe koncerty Gwiazd: Antonio Sanchez Band, Chiara Pancaldi & Darryl Hall - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ŚWIATOWE KONCERTY GWIAZD

Antonio Sanchez Band

Antonio Sanchez – Drums and voice
Thana Alexa – Vocals (dry and w/ fx)
Big Yuki – Keyboards (likely multiple keyboards)
Lex Sadler – Electric Bass
Zespół , po raz pierwszy w Europie, prezentować będzie jeden z ostatnich projektów meksykańskiego perkusisty Antonio Sancheza

Perkusista znany jest przede wszystkim z występów u boku wirtuoza i wizjonera gitarowego Pata Metheny’ego. Albumy nagrywane z gitarzystą zdobywały uznanie fanów i krytyków muzycznych, chociażby w postaci nagród Grammy. W 2006 roku nagrał swój pierwszy solowy album, jednak nie chciał, żeby był odbierany jako album perkusyjny. Paradoksalnie, jedną z najbardziej spektakularnych sesji muzyka jest typowo perkusyjna ścieżka nagrana do oscarowego filmu Birdman z Michaelem Keatonem w roli głównej. Sanchez został za nią nominowany do nagród Złoty Glob i BAFTA.

Jego ostatnim studyjnym albumem jest wydany w 2019 roku „Lines in the Sand”. Kontynuuje cały czas współpracę z Patem Methenym. Ich ostatnia wspólna płyta to album gitarzysty z 2020 - „From This Place”.

Chiara Pancaldi & Darryl Hall
Chiara Pancaldi &
Darryl Hall

Włoska piosenkarka jazzowa i autorka tekstów Chiara Pancaldi „nigdy nie przestaje ekscytować lub imponować” ( Jazztime).

Urodzona i wychowana w Bolonii, małym miasteczku na północy Włoch, naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 10 lat, a śpiew od najmłodszych lat. Wkrótce zainteresowała się jazzem.

Chiara ukończyła studia magisterskie z antropologii na Uniwersytecie Bolońskim w 2008 r. z pracą o indyjskiej muzyce klasycznej, a następnie w 2012 r. ukończyła Konserwatorium Bolońskie z tytułem magistra muzyki jazzowej.

Występowała na żywo w klubach i festiwalach we Włoszech, Francji, Niemczech, Austrii, Anglii, Bułgarii, Japonii: Bansko Jazz Festival, Italian Cultural Institute w Tokio, Audi Forum Jazz, Cala Gone Jazz Festival, Garda Jazz Festival, Padova Jazz Festival, Museo Internazionale della Musica, Umbria Jazz , London Jazz Festival , CrossRoads Jazz Festival , Sunset Sunside Jazz Club, Jazzkeller Jazz Club, Porgy and Bess, Unterfahrt Jazz Club, Teatro Giordano, Teatro Morlacchi, Ancona Jazz Festival, Bologna Jazz Festival, Centrum Kultury Muze , Torrione Jazz Club, Alexander Plaz Jazz Club, Cantina Bentivoglio Jazz Club, Paradiso Jazz Festival, Blue Note Milano i wiele innych.

Współpracowała i koncertowała z wieloma znakomitymi europejskimi i amerykańskimi muzykami jazzowymi, takimi jak Cyrus Chestnut, John Webber, Joe Farnsworth, Darryl Hall, Kirk Lightsey, Don Menza, Vincent Bourgeyx, Olvier Hutman, Jeremy Pelt, Laurent Maur, Fabrizio Bosso, Roberto Tarenzi , Piero Odorici, Nico Gori, Bernd Reiter, Helmut Kagerer, Marc Abrams, żeby wymienić tylko kilku.

Jej drugi album I WALK A LITTLE FASTER, z Cyrusem Chestnutem na fortepianie, Johnem Webberem na basie i Joe Farnsworthem na perkusji, został nagrodzony jako Najlepszy Album Wokalny Jazz 2015 przez Jazz Critique Magazine .

Jej ostatni album WHAT IS THE THE TO SAY (Challenge Records International) zawiera legendarnego Kirka Lightseya na fortepianie i Darryla Halla na basie. Dwóch specjalnych gości urozmaica sesję, obaj na dwóch balladach: Jeremy Pelt, który zagrał na What is there to say , utworze, który daje tytuł na płycie, oraz Laurent Maur, który zagrał na A timeless place (The pawie) .

W swoim nowym projekcie SONGS DON'T GROW OLD ALONE poszukuje nowego brzmienia, które czerpie z wpływów współczesnego jazzu i muzyki brazylijskiej. Repertuar zawiera oryginalne piosenki oraz kilka piosenek brazylijskich, popowych i folkowych przearanżowanych, eksplorowanych ze świeżością i silnym nastawieniem na grę i improwizację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Światowe koncerty Gwiazd: Antonio Sanchez Band, Chiara Pancaldi & Darryl Hall

Absolutna petarda!
Jarosław 14.11.2021 10:55
Światowe koncerty Gwiazd: Antonio Sanchez Band, Chiara Pancaldi & Darryl Hall
Bydgoszcz, 03.11.2021
Adria Teatr
Światowy poziom muzyki i świetna realizacja dźwięku.
Agnieszka 04.11.2021 12:32
Światowe koncerty Gwiazd: Antonio Sanchez Band, Chiara Pancaldi & Darryl Hall
Bydgoszcz, 03.11.2021
Adria Teatr
Fantastyczny wieczór, ciekawy muzycznie, klasyka jazzu w zestawieniu z nowoczesnym brzmieniem zaproponowanym przez Antonio Sanchez Band, Przepiękne głosy kobiece Rewelacja!
Gosia 04.11.2021 09:20
Światowe koncerty Gwiazd: Antonio Sanchez Band, Chiara Pancaldi & Darryl Hall
Bydgoszcz, 03.11.2021
Adria Teatr

PROMOCJA DNIA

-25%

Poznań
10.12.2022 20:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert