Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Sylwia Banasik-Smulska - Być kobietą

koncert

Sylwia Banasik-Smulska - Być kobietą

Sylwia Banasik-Smulska - Być kobietą - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Po dłuższej przerwie powraca do Trójmiasta ze swoim recitalem Sylwia Banasik-Smulska. Koncert "Być kobietą" odbędzie się 5 marca w Gdyni (Sala koncertowa Szkoły Muzycznej).

Podczas recitalu artystka przywołując utwory zarówno musicalowe, bajkowe ale także sięgając po hity muzyki pop oraz własną twórczość przyjrzy się niejednoznacznej naturze kobiety.

Sylwia Banasik-Smulska to utalentowana polska wokalistka i aktorka musicalowa. Znana jest z wyjątkowej barwy głosu i umiejętności interpretacji utworów. Jest absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w wieku 11 lat udziałem w programie muzycznym „Od przedszkola do Opola", który wygrała.

Doskonale znana miłośnikom musicali. Występowała na deskach wielu teatrów muzycznych w całej Polsce - m.in. „Aida”- TM Roma w roli Aidy, „Miss Saigon” – TM w Łodzi w tytułowej roli Kim, „Piloci” – TM Roma w roli Ewy, „Evita” – TM w Poznaniu w roli kochanki Perona, „Rodzina Addamsów” – TM w Gliwicach w roli Wednesday Addams.

Artystce towarzyszyć będzie znakomity pianista, aranżer i kompozytor Adam Pietrzak związany z Akademią Muzyczną w Gdańsku, znany m.in. z występów z chórem Music Everywhere.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Sylwia Banasik-Smulska - Być kobietą

Bardzo dziękuję za ten koncert i wspólnie spędzony czas. Podobał mi się głos Pani Sylwii, sposób w jaki zapowiadała piosenki oraz to jak utrzymywała kontakt z publicznością. Bardzo dobrze się bawiłam. Czekam na kolejny koncert!
Kinga 06.03.2023 08:33
Cudowny koncert i ta atmosfera! Chętnie poszłabym drugi raz. Dużą uwagę zwróciłam na to jak Pani Sylwia wczuwa się w piosenkę którą śpiewa i odbiera ja całym ciałem. Wyszłam z koncertu z uśmiechem i i błogim klimatem. Byłam z teściową która podobnie jak ja czuła się wyjątkowo no i zyskałyśmy dużo pozytywnej energii🙂
Emilia 06.03.2023 08:32

Polecane z kategorii koncert