koncert

Szanty we Wrocławiu 2020

koncert

Szanty we Wrocławiu 2020

Szanty we Wrocławiu 2020 - Bilety na koncert

Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk „Szanty we Wrocławiu” - jeden z najstarszych i najważniejszych polskich festiwali - odbędą się już po raz 31!
Miłośników żeglowania i szantowego śpiewania zapraszamy do Wrocławia w dniach 27 lutego - 1 marca 2020 r.
Jak zawsze, festiwalowi towarzyszyć będzie znane już wszystkim hasło - „Wrocław żąda dostępu do morza!”

Główne koncerty festiwalu w piątek i sobotę odbędą się w Centrum Koncertowym A2 przy ul. Góralskiej, które to miejsce poznała już żeglarska publiczność podczas ubiegłorocznej edycji . Do dyspozycji widzów będą miejsca zarówno siedzące jak i stojąco-tańczące oraz, pomocne we wspólnym śpiewaniu, bary z żeglarskimi napojami.

Piątkowy koncert dedykowany będzie pamięci nieodżałowanego Jurka Rogackiego, lidera zespołu 4 Refy, którego wkład w rozwój ruchu szantowego w Polsce jest nie do przecenienia.

W sobotnim koncercie pod tytułem "Szantowe Przeboje Wszech Czasów" wystąpią najlepsze polskie zespoły, które zagrają najchętniej śpiewane przez kilka pokoleń publiczności piosenki żeglarskie.

Koncert inauguracyjny festiwalu odbędzie się w czwartek 27 lutego w klubie Stary Klasztor, a pozostałe imprezy festiwalowe, w tym koncerty nocne, odbywać się będą w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze pod czujnym okiem naszego krasnoludka - Neptunka!
Podczas festiwalu świętować będziemy 65. urodziny Mirka Kowalewskiego z zespołu Zejman & Garkumpel, odbędzie się tradycyjny koncert dla najmłodszych „Szanty dla Dzieci” oraz balladowy koncert Bardowie Kubryku.

Zapraszamy do zapoznania się z programem festiwalu oraz wyboru odpowiednich biletów.
Ze względu na różne miejsca koncertów nie będzie w karnetów na miejsca siedzące.
Dla posiadaczy biletów na koncerty w Centrum Koncertowym A2 przewidziane są ulgowe bilety w symbolicznej cenie 10 zł na koncerty nocne w Starym Klasztorze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Szanty we Wrocławiu 2020

Świetna atmosfera na widowni, artyści jak zawsze potrafili nawiązać kontakt z widzami. Dobre prowadzenie koncertu, nagłośnienie ok (kilka drobnych wpadek). Szkoda tylko że Ryczące Dwudziestki tracą głosy (lata, lata...).
Koncert szanty klasycznej w przestronnym, przyjaznym akustycznie miejscu, wykonawcy w większości na swoim zwykłym, wysokim poziomie
Klimatyczne miejsce. Kiepskie nagłośnienie i akustyk. Trochę mało szantowania, a dużo piosenki turystycznej. Hasłem teo koncertu RUDA wymiata - kto był na pewno skojarzy.
Kapitalny koncert fantastyczna zabawa. Bezwzględnie NAJLEPSZY na całej imprezie. Wspólne śpiewanie... Wrócimy do Wrocka jeszcze...
Znakomita zabawa, naprawdę kilka godzin znakomitej zabawy -poza występem EKT, kóry był zwykłym łomotem 'byle głośniej", a to jak wszyscy mający coś wspólnego z szantami wiedzą, raczej nie idzie w parze. Sala Gotycka - bardzo kiepskie nagłośnienie i akustyk. Znakomity pod każdym względem koncert Odpłynął Tom do Hilo
Super zabawa
R-E-W-E-L-A-C-J-A! Za rok na pewno znowu pojedziemy. Tylko postaram się kupić bilety nieco wcześniej, na miejsca siedzące - po 4 godzinach (ciut po połowie imprezy) musieliśmy wyjść, bo dzieci już nie wytrzymywały ciągłego stania...
Koncert super. Doskonale się bawiłem. Ale piwo bezalkoholowe 20 zeta to lekka przesada.
Doskonały koncert. Przydałoby się więcej nowości.
Świetna impreza, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Jako "stary" żeglarz z przyjemnością sobie pośpiewałem, szczególnie szanty w wykonaniu grupy BANANA BOAT i ATLANTYDA. zarówno ja jak i zaproszeni przeze mnie przyjaciele bardzo chętnie odwiedzimy to miejsce podczas organizowanych kolejnych imprez. Gorąco polecam imprezę!!!
wszystko w porzadku
Pomimo zmian w obsadzie koncert jak najbardziej udany. Tym razem akustycy sprawdzili się bez zarzutów.
Jak zwykle wyjątkowo - niepowtarzalny klimat, humor, repertuar, kontakt z publicznością i zabawa do późnych godzin (a może wczesnych ? :) )
To nie impreza, to uczta dla uszu. Nie potrafię wyrazić w słowach tego, co czułem wychodzac z sali. Jan i Klan - klasa sama w sobie. Profesjonalizm muzyków, magiczne brzmienie wokalistek, klimat, repertuar...Ach, żal wyjeżdżać :( Umbriaga na bis w takim wykonaniu - bezcenne :) Dominika i Andrzej - hm... To co wudarzylo się na scenie Starego Klasztoru w tym roku, przeszlo wszelkie moje oczekiwania. Uczta to mało powiedziane. Kunszt z jakim to robią, łzy, emocje,... Ach, nawet najlepsza opinia jakiej bym nie napisał będzie ujmą dla tego co tak naprawde reprezentuja sobą Dominika i Andrzej. Od poczatku do końca. Od oczekiwania na dostrojenie gitar do ostatniej nutki tuż przed zejściem ze sceny. Słowa nie oddadza tego, co pozostaje w naszych sercach na długo po ogromnym spektaklu gwiazd najwyższej rangi. DZIEKUJEMY 😘 Ogromne uznanie dla panów akustyków, którzy w tym roku w Klasztosze wykonali ogromną pracę, by postawić kropkę nad "i" całokształtu wydarzenia. To nie akustycy - to inżynierowie dźwięku. Jeszcze raz, bardzo dziękuję wszystkim, za tak cudne przedstawienie i ucztę zarówno dla uszu jak i ducha :) Do zobaczenia w przyszłym roku.
Rewelacyjny koncert. Trochę przeszkadzają zapachy z restauracji/kuchni.Bardzo niewygodne krzesła.
Super, muzyka "na żywo" zawsze się obroni, atmosfera, zespoły, publika to jest to po co się przyjeżdża do Wrocławia
Muzyka i atmosfera niezwykłe, ALE .. impreza w Centrum Koncertowym A2 trwała 7 godzin i nie było niestety gdzie usiąść i chwilę odpocząć (bo za takowe miejsce nie uznaję placyku dla palaczy) .. następnym razem, jeśli nie załapię się na miejsca siedzące, to raczej nie zdecyduję się na zakup biletów stojących.
super zabawa, za rok wrócimy!
A2 za mało miejsca dla osób stojących dodatkowo boku sceny. Brak udogodnień dla dzieci. Festiwal Szantowy jest imprezą rodzinną. A w A2 w sprzedaży głównie alkohol. Dla dzieci kompletnie nic. Żenada.
Świetne występy, super zabawa i atmosfera :)
Renata/Stasiu 01.03.2020 11:47
Świetna impreza, bardzo wszystkim polecam 😀
Było wspaniale. 7h szantowania, a i tak czuję niedosyt. Centrum koncertowe bardzo fajne - dobrą opcją jest dostępność zarówno miejsc siedzących, jak i stojących - dla mnie ta druga opcja jest o wiele przyjemniejsza, można się bujać zamiast drętwiec na krześle : ) Dobrze zaopatrzony bar w centrum koncertowym również jest nie do pogardzenia : )
Bardzo dobry koncert. Widać było dużą presję czas. Fantastyczna atmosfera i doskonali wykonawcy. W bawiliśmy się cudnie 🙂 Polecamy serdecznie.
Koncert fantastyczny! Zespoły szantowe nigdy nie zawodzą, zawsze jest świetna zabawa i tak było również tym razem. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok!
Koncert w takiej obsadzie był fantastyczny. Niestety akustycy zajmowali zbyt wiele czasu przeznaczonego na występy wykonawców.
Jak zawsze na Szantach było super.
Impraza bardzo dobrze przygotowana. Polecam kolejne.

Polecane z kategorii koncert