koncert

Szlagierowy Koktajl Silesia

koncert

Szlagierowy Koktajl Silesia

Szlagierowy Koktajl Silesia - Bilety na koncert

Szlagierowy Koktajl Silesia to spektakl kabaretowo-muzyczny przeznaczony dla wszystkich lubiących wyśmienity humor, dobrą piosenkę oraz dobrą zabawę, którą zapewni mieszanka profesjonalnych artystów z wieloletnim doświadczeniem obdarzonych wyjątkowym talentem estradowym i urokiem osobistym.
Wystąpią:
Mariusz Kalaga
Claudia i Kasia Chwołka
Brygida i Robert Łukowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert na dobrym poziomie jednak organizator sprzedał te same, numerowane miejsca po dwa razy. Tym samym cześć ludzi, w miejsce oczekiwanego przyjemnego wieczoru, spotkała przykra niespodzianka. Rozwiązanie sytuacji pozostawia wiele do życzenia. Zaproponowano im miejsca na dostawionych, składanych krzesłach. Dla starszych osób dwie godziny w takich warunkach to prawdziwa udręka. Organizatorzy, wstyd...
Kupiliśmy bilety rodzicom i wyszedł niezły skandal ponieważ pojechali na koncert A ich miejsca były sprzedane 2 raz i już siedziały tam inne osoby. Rodzice zostali bez miejsc. W konsekwencji siedzieli na dostawianych krzesłach A dyrektor domu kultury w którym odbywał się koncert oddała 50%kwoty. Oczywiście po interwencji mamy która nie dała się oszukać ! ŻENADA!!! NIGDY WIECEJ BITETOW Z TEJ STRONY. BARDZO NIE POLECAM ! LUDZIE UWAZAJCIE I DZIESIĘĆ RAZY SPRAWDŹCIE CZY BEDZIECIE MIELI GDZIE SIEDZIEC !
Czas szybko minął , niezapomniany wieczór ,super !

Polecane