koncert

Tribute to Led Zeppelin

koncert

Tribute to Led Zeppelin

Tribute to Led Zeppelin - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

To znany wszystkim fanom muzyki rockowej zespół brytyjski, jeden z pionierów hard rocka, uważany za jeden z najbardziej znaczących zespołów muzycznych w historii. Zespół sprzedał około 300 milionów płyt na całym świecie i ponad 110 milionów w Ameryce.
Odmienił formułę koncertów rockowych – pod koniec lat sześćdziesiątych, gdy inni występowali przeciętnie przez 30 minut, Led Zeppelin potrafił grać na żywo przez kilka godzin.
Przez cały okres funkcjonowania skład zespołu nie ulegał zmianom, a po śmierci perkusisty Johna Bonhama w 1980 roku zakończył działalność.
W późniejszym czasie grupa kilka razy reaktywowała się przy okazji pojedynczych koncertów. Nigdy jednak nie wystąpiła w Polsce. Owszem, od czasu do czasu do naszego kraju trafiali Jimmy Page i Robert Plant lub też Robert Plant solo (nasza firma miała przyjemność organizowania jego koncertów).
Bardzo znane zespoły doczekują się wydarzeń z serii „Tribute to”… Viva Music od kilka lat prezentuje tego typu koncerty poświęcone światowym sławom estrady. Staramy się prezentować najlepsze i najciekawsze zespoły tego typu z różnych stron świata: od USA, przez Włochy, Danię, Szwecje itd.
Niektórzy wykonawcy, jak choćby Queen, ABBA, Pink Floyd maja nie tylko wielu naśladowców, ale także artystów grających koncerty typu „Tribute to” w licznie kilkunastu.
Nie ma ich zbyt wielu Led Zeppelin. Dlaczego? Bo ich muzyka nie jest łatwa. Jest wymagająca nie tylko dla słuchacza, ale także dla muzyków.
I właśnie na ucztę muzyki Led Zeppelin w wykonaniu świetnych instrumentalistów i zjawiskowego wokalisty zapraszamy w najbliższym czasie. Kto chciałby powspominać i usłyszeć na żywo kolejny raz takie utwory jak: Good Times Bad Times, Baby I’m Gonna Leave You, Your Time Is Gonna Come, Rock and Roll, Imigrant Song, Kashmir czy wreszcie Stairway to Heaven, powinien natychmiast kupić bilety.
W czasie koncertów w Polsce, zespół będzie także przygotowywać materiały video do swojej produkcji. Zapraszamy więc na Tribute to Led Zeppelin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Tribute to Led Zeppelin

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert