Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

koncert

TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tribute to Michael Jackson - Nick Sinckler i Ania Rosochacka wraz z zespołem ruszają w trasę koncertową Tribute to Michael Jackson.

Usłyszymy największe hity Michaela Jacksona przygotowane przez zespół specjalnie na ten wieczór. Od Jacksons 5 do płyt późniejszych i dobrze znanych jak Of the wall, Thrilller, Bad, Dangerous, Invincible czy Forever Michael i innych, które kryją w sobie mniej znane perełki. To będzie prawdziwa muzyczna podróż w czasie.

Wystąpią:
Nick Sinckler - wokal
Ania Rosochacka - wokal
Artur Boo Boo Twarowski - gitara
Bartek Wojciechowski - bass
Adam Bieranowski - piano
Tomasz Żaba Mądzelewski - perkusja

Nick Sinckler to amerykański wokalista, którego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku. W poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjechał do Polski. Rodzimej publiczności dał się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd. Tuż po programie Nick wydał singiel Feel This Love, który szybko trafił na listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, np. współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inox feat. Nick Sinckler) owocowała muzycznymi hitami: I Like You czy Light Up The Night.

Ania Rosochacka to wokalistka, absolwentka wydziału wokalnego Warszawskiej Szkoły Muzycznej przy ulicy Bednarskiej. Bywalczyni scen klubowych, festiwalowych i eventowych. Ma na swoim koncie pracę studyjną jak i sceniczną z wieloma polskimi i zagranicznymi gwiazdami, takimi jak: Natalia Przybysz, Kasia Klich, Patrycja Kosiarkiewicz, Urszula, Ryszard Rynkowski czy Lisa Millett.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

Było BOSKO 👏👏👏
Jakub 11.06.2021 08:37
TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON
Toruń, 10.06.2021
Lizard King
Fantastyczny koncert, super wydarzenie! Nick The Best!
Jacek 11.06.2021 08:35
TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON
Toruń, 10.06.2021
Lizard King
Bardzo dobry koncert. Jedyne zastrzeżenie to to, że mógł być nieco dłuższy. Podziękowania dla muzyków i organizatorów.
irku 11.03.2017 09:26
Nagłośnienie było fatalne, mikrofon piszczał co chwile. Dźwięki wszystkich instrumentów zlewały się w jedną wielką kakofonię. Nie można było zrozumieć artystów nawet w przerwie między utworami. Porażka, nie polecam nikomu koncernów w tej sali.
Tripster2000 10.03.2017 12:42

Polecane z kategorii koncert