koncert

Tribute to Sting wykonanie Ambitus

koncert

Tribute to Sting wykonanie Ambitus

Tribute to Sting wykonanie Ambitus - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tribute to Sting

Piękno twórczości Stinga polega m.in. na zbalansowanym przeplataniu się najwyższych lotów popu, jazzu, rocka oraz niezwykłej liryki. To jeden z najbardziej świadomych i wszechstronnych artystów na światowej arenie. Jest jednocześnie doskonałym wokalistą, multiinstrumentalistą i kompozytorem. Dodatkowo w nagraniach i podczas koncertów, od zawsze towarzyszyli mu najlepsi muzycy z różnych stron świata, dlatego utwory te nie należą do łatwych technicznie, obfitują też w liczne niuanse, smaczki. To bardzo wysublimowane kompozycje, muzyka absolutnie wyrafinowana, przeznaczona dla koneserów dobrego smaku, wymaga też niezwykłej wrażliwości od muzyków.

Na program koncertu złożą się najbardziej znane utwory Stinga, również te z czasów The Police, m.in.: "Desert rose", "Fragile", "Englishman in New York", "Shape of my heart", "Fields of gold", "Every breath you take", "Roxanne", i inne. Będzie też kilka rarytasów - niespodzianek.

”Nie chcielibyśmy zniesmaczać słuchaczy zbyt odjechanymi modyfikacjami czegoś, co jest aranżacyjnym majstersztykiem u źródła, dlatego staramy się grać możliwie wiernie, żeby oddać piękno tych piosenek. Inną kwestią są tzw. solówki, czyli fragmenty improwizowane, będące zawsze indywidualną inwencją instrumentalistów” – Ambitus.

Skład zespołu tworzą muzycy z Mazowsza, Podlasia i Lubelszczyzny.
Janusz Maleńczuk – wokal
Robert "Bercik" Protasewicz – perkusja
Marek Matwiejczyk – bass
Krzysztof Chromiński – instrumenty klawiszowe
Andrzej „Smukły” Maleńczuk – gitary
Tomasz Rogalski – saksofon, instrumenty perkusyjne

Koncert świetnie wpisuje się w klimat Święta Kobiet i na pewno pozwoli miło spędzić wieczór ze swoją drugą połową, choć nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać się indywidualnie lub też w większym gronie znajomych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Tribute to Sting wykonanie Ambitus

Polecamy gorąco ! Super zabawa, a artyści dają z siebie naprawdę wszystko.
Grzesiek 05.03.2022 08:52

Polecane z kategorii koncert