Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Tango Argentino – Carlos Roulet & Mano a Mano

koncert

Tango Argentino – Carlos Roulet & Mano a Mano

Tango Argentino – Carlos Roulet & Mano a Mano - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert, jakiego jeszcze Keja Pub nie było! Sto procent Tango, czyli najpiękniejsze tanga i milongi w wykonaniu znakomitych argentyńskich muzyków. Wystąpią Carlos Roulet (śpiew), Edgardo Otero (bandoneon) oraz Marcos Golcalves da Rocha (gitar). Artyści wychowani w kulturze tanga doskonale potrafią przekazać to, co w nim najcenniejsze. Jego koloryt, pasje i poruszające historię z dzielnic Buenos Aires. W swoim repertuarze sięgają po kultowe kompozycje Złotej Ery tanga, którym nadają nowe, współczesne brzmienie. Ich aranżacje muzyczne to prawdziwa gratka dla fanów tego gatunku muzyki. Do tego lekkość i swoboda wykonania oraz niezwykły kontakt, jaki nawiązują z publicznością sprawiają, że ich koncert to bardzo emocjonujące przeżycie! Serdecznie zapraszamy na ten fantastycznie zapowiadający się wieczór!
CARLOS ROULET - argentyński pieśniarz śpiewający tanga. Jego śpiew tanga brzmi z autentyczną argentyńską pasją i mocą, w stylu, który nawiązuje do tradycji wielkich pieśniarzy Złotej Ery Tanga. Jako artysta ma niezwykły kontakt z publicznością, a jego interpretacje tanga, zarówno na poziomie warstwy muzycznej jak i słownej, wywołują zachwyt u słuchaczy, bez względu na to czy śpiewa przy akompaniamencie dużej orkiestry czy też jednej gitary. Urodził się w Buenos Aires, w dzielnicy Villa Crespo. Zdobywał warsztat artystyczny pod kierunkiem nauczycieli z różnych dziedzin, jak: Teresa Sarrail (aktorstwo), Sandra Pianiggiani (śpiew) czy Marial Laura Facal (ćwiczenia wokalne). Z końcem lat 90. zdecydował się poświęcić wyłącznie działalności artystycznej, występując z wieloma orkiestrami tangowymi w Buenos Aires oraz współuczestnicząc w tworzeniu znanych pokazów i spektakli tanga, zarówno na wielkich scenach jak i w kameralnych klubach, salonach i na milongach. Od 2012 roku swoje życie związał z Europą, gdzie regularnie koncertuje w różnych składach muzycznych. W Polsce występował m.in.: Filharmonii Bałtyckiej, Łódzkiej, Poznańskiej, Rzeszowskiej, Alchemii, Lizard King, na VI Summer Music Festival czy Festiwalu Muzyki Filmowej) ponadto z powodzeniem regularnie koncertuje w Niemczech, we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Turcji.
EDGARDO OTERO SAVADOR - utalentowany muzyk o wszechstronnych zainteresowaniach. Znakomity bandeonista, pianista, kompozytor i aranżer. Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 8 lat, szybko okazało się, że muzyka jest jego wielką pasją, a w końcu stanie się sposobem na życie. Gry na fortepianie uczył się w prestiżowym Konserwatorium Gilardo Gilardi w La Plata, gdzie zdobył solidne podstawy muzyki klasycznej i rozsmakował się w improwizacji i technikach jazzowych. Od wielu lat koncertuje jako solista ora na zaproszenie zespołów kameralnych. Jego pasja do muzyki klasycznej zaowocowała występami w renomowanych cyklach muzycznych, gdzie zachwycał publiczność wyrazistymi i emocjonalnymi interpretacjami. Ponadto dał się poznać jako zdolny kompozytor i aranżer. Jego kompozycje oddają istotę różnych stylów muzycznych, łącząc elementy klasyczne z wpływami współczesnymi. Podobnie jego aranżacje cenione są za oryginalność i wrażliwość artystyczną, oferując świeże spojrzenie na istniejące dzieła.
MARCOS GONCALVES DA ROCHA - urodzony i wychowany w Buenos Aires. Gry na gitarze uczył się od wczesnego dzieciństwa u boku ojca, z którym dzielił swoją wielką pasję do muzyki i gitary. Najwięcej nauczył się na „Milongach” i „Peñas Folkloricas”, w których wielokrotnie uczestniczył. Najpierw wraz z ojcem, jako publiczność i zdolny obserwator, a kilka lat później już jako młody muzyk i akompaniator śpiewaków. Od przeszło 30 lat mieszka w Niemczech, gdzie rozwija swój warsztat i zainteresowania muzyczne. Od wielu lat nieprzerwanie koncertuje w Europie dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem i miłością do muzyki tanga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

04.12.2023, 19:00 Pub Keja
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Tango Argentino – Carlos Roulet & Mano a Mano


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert