Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Ten Typ Mes

koncert

Ten Typ Mes

Ten Typ Mes - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ten Typ Mes, właściwie Piotr Szmidt – polski raper, wokalista, producent muzyczny, realizator nagrań, autor tekstów, wydawca i felietonista. Artysta ma na koncie dziesięć albumów, w tym trzy złote płyty. Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka.
Ten Typ Mes jest jednym z założycieli niezależnej wytwórni płytowej oraz producenta ubrań - Alkopoligamia.com. Wytwórnia ma w katalogu łącznie ponad czterdzieści oficjalnych i nieoficjalnych wydawnictw, jak i kilkanaście sezonowych kolekcji ubrań dla mężczyzn i kobiet.
Szmidt współpracował w swoje karierze muzycznej m.in. z takimi artystami jak Włodi, Pezet, Andrzej Dąbrowski, Iza Lach, Dawid Podsiadło, Łona, Eldo, Krystyna Prońko, Maria Peszek, Quebonafide, Olaf Deriglasoff, Peja, Donatan, Kortez, Grubson, Monika Borzym. Jest regularnym felietonistą Co Jest Grane24 oraz Gazety Magnetofonowej.
Ten Typ Mes na żywo występuje z 5 osobowym składem. Kierownikiem muzycznym zespołu jest, klawiszowy wirtuoz, Andrzej „Fonai” Pieszak, na bębnach Jose Manuel Alban Juarez, na wokalu, samplerze, klawiszu i basie Ina West oraz wspierająca Mesa wokalnie Kinga Miśkiewicz. Ten skład to mieszanka talentów, która na scenie wybucha z wyjątkową precyzją, a potwierdzali to już na największych scenach w kraju jak i za granicą. Od białostockiego Up To DateFestival przez katowicki Tauron Nowa Muzyka, krakowski Live Festival aż po Hip Hop Kemp w Czechach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ten Typ Mes

Na koncercie bawiliśmy się dobrze, ale byłoby lepiej, gdybyśmy zostali poinformowani o supporcie przed koncertem. Na biletach była informacja o koncercie o godzinie 20:00, a nie 21:15.
xale 04.10.2019 18:32
Niestety koncert zaczął się bardzo późno, poza tym był wiele razy przerywany różnymi problemami technicznymi i artyści robili znaczne przerwy między utworami. Nie byliśmy w stanie fizycznie dotrwać do końca. Część artystyczna na którą przybyliśmy została wykonana praktycznie po dwóch godzinach stania. Bardzo słaba akustyka uniemożliwiała zrozumienie tekstów przez te dwie godziny. Mamy poczucie, że był to czas stracony.
Mey 04.10.2019 08:34
Dziękujemy za piękne wydarzenie! (OBY CZĘŚCIEJ :)) Mes & cały band dali czadu! NIESAMOWITE PRZEŻYCIE!
miss_piszczek 26.02.2019 09:10
słabo nagłośnione wokale wspomagające (Kinga & Ina) , tradycyjne już kolejki do baru i szatni; za to ciekawa zabawa światłami - generalnie "bunkrów nie ma ale też jest zayebiście"
Kuba 24.02.2019 10:38

Polecane z kategorii koncert