koncert
Teresa Werner i Goran Karan - Świąteczna Gala

koncert

Teresa Werner i Goran Karan - Świąteczna Gala

Teresa Werner i Goran Karan - Świąteczna Gala - Bilety na koncert

Teresa Werner i Goran Karan - Świąteczna Gala | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Wspaniały polsko-chorwacki duet zabierze Państwa w muzyczną wzruszająca podróż. Gdziekolwiek występują, wszystkie sale wypełniają się w 100 % publicznością ,a bilety rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Koncert zapewnia. przepiękną melodyjną muzykę, wspaniałe glosy, harmonię artystów oraz ich fantastyczny kontakt z publicznością. Nie zabraknie również wspólnych duetów Teresy Werner razem z Goranem Karanem. Udział w tym koncercie to prawdziwa przyjemność dla widzów i niezapomniane wzruszająće dźwięki,które na długo pozostaną w pamięci.Oprócz fantastycznego koncertu,w przepięknej świątecznej scenografii,na publiczność czeka kilku Sw.Mikołajów oraz wiele miłych niespodzianek.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego.Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway.występiwała w Europie,Afryce, Azji i Ameryce Północnej.W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce.
Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje i teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i TV.
Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa".
Goran Karan. W 2000 roku został wybrany na reprezentanta Chorwacji na Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął 9 miejsce
Karierę muzyczną rozpoczął na początku lat 80. grając w takich zespołach jak: Epicentre, The Ninth Circle, Zippo oraz jako lider rockowego zespołu Big Blue.
Karierę solową rozpoczął w 1997. Pod koniec 1998 roku zagrał główną męską rolę w sztuce Rock It wystawianej w teatrze Ronacher w Wiedniu. W 1999 roku wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Kao da te ne volim, który powstał ze współpracy z jednym z najwybitniejszych chorwackich kompozytorów Zdenkiem Runjiciem.
W 1999 Album szybko uzyskał status platynowej płyty, a Goran Karan zaczął podbijać chorwackie radia, gazety i telewizje.Laureat prestiżowej chorwackiej nagrody Porin w kategoriach: Najlepszy męski wokal, Najlepszy album muzyki pop oraz Najlepsza współpraca (duet z Oliverem Dragojevicem). Jest współautorem musicalu "Naša bila štorija", który napisał wraz z Nenadem Ninčevićem znanym ze współpracy z największymi gwiazdami muzyki chorwackiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
15.12.2019, 16:00 Hala Arena Toruń
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN