koncert Teresa Werner

Teresa Werner i Goran Karan

koncert Teresa Werner

Teresa Werner i Goran Karan

Teresa Werner i Goran Karan - Bilety na koncert

Wspaniały polsko-chorwacki duet zabierze Państwa w muzyczną wzruszająca podróż. Gdziekolwiek występują, wszystkie sale wypełniają się w 100 % publicznością ,a bilety rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Koncert zapewnia. przepiękną melodyjną muzykę, wspaniałe glosy, harmonię artystów oraz ich fantastyczny kontakt z publicznością. Nie zabraknie również wspólnych duetów Teresy Werner razem z Goranem Karanem. Udział w tym koncercie to prawdziwa przyjemność dla widzów i niezapomniane wzruszająće dźwięki,które na długo pozostaną w pamięci.Oprócz fantastycznego koncertu,w przepięknej świątecznej scenografii,na publiczność czeka kilku Sw.Mikołajów oraz wiele miłych niespodzianek.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego.Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway.występiwała w Europie,Afryce, Azji i Ameryce Północnej.W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce.
Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje i teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i TV.
Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa".
Goran Karan. W 2000 roku został wybrany na reprezentanta Chorwacji na Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął 9 miejsce
Karierę muzyczną rozpoczął na początku lat 80. grając w takich zespołach jak: Epicentre, The Ninth Circle, Zippo oraz jako lider rockowego zespołu Big Blue.
Karierę solową rozpoczął w 1997. Pod koniec 1998 roku zagrał główną męską rolę w sztuce Rock It wystawianej w teatrze Ronacher w Wiedniu. W 1999 roku wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Kao da te ne volim, który powstał ze współpracy z jednym z najwybitniejszych chorwackich kompozytorów Zdenkiem Runjiciem.
W 1999 Album szybko uzyskał status platynowej płyty, a Goran Karan zaczął podbijać chorwackie radia, gazety i telewizje.Laureat prestiżowej chorwackiej nagrody Porin w kategoriach: Najlepszy męski wokal, Najlepszy album muzyki pop oraz Najlepsza współpraca (duet z Oliverem Dragojevicem). Jest współautorem musicalu "Naša bila štorija", który napisał wraz z Nenadem Ninčevićem znanym ze współpracy z największymi gwiazdami muzyki chorwackiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teresa Werner i Goran Karan

Jak zwykle koncert na wysokim poziomie po prostu przepiękny, Pani Teresa jak zawsze piękna i przesympatyczna, tak samo i Goran Karan pełen profesjonalizm o bardzo mocnym i ciepłym głosie Koncert cudny i godny polecenia. Pozdrawiam !
Fajny koncert mili i sympatyczni artyści.
Oceniam występ bardzo dobrze. Uczestniczenie na żywo w koncercie Teresy i Gorana było dla mnie spełnieniem marzeń. Pozdrawiam.
Wspaniała zabawa, piękne głosy
Koncert był oki.
Przepiekny wystep piekne glosy , uroczy wieczor chetnie pojde na kolejny wystep
Bardzo miło i sympatycznie spędzony czas podczas wspaniałego koncertu. Pani Teresa i Pan Goran jak zwykle pokazali wspaniałą klasę i zachwycili głosem.
Wszystko Super. Począwszy od terminowego rozpoczęcia , bardzo dobrej organizacji, a skończywszy na sympatycznych rozmowiach z widzami i autografach. Polecam !!!
Kobieta z mega klasą, a facet ma głos poteżny jak dzwon :)
Było cudownie!
Zachwyt i jeszcze raz zachwyt
Koncert był super. Było tak samo cudownie i wspaniale jak na koncertach samej Pani Teresy. Na ich wspólnym koncercie byłam dopiero pierwszy raz, ale nie żałuję. Jak tylko będę mogła wybiorę się na kolejowego ich wspólny koncert. Był to niesamowity koncert. Niezapomniane chwile 🙂
Goran jak zwykle mistrz swiata Teresa nic jemu nie ustępowała
Koncert super! Pani Terasa i Goran to klasa sama w sobie, balsam dla ciała i duszy .
Bilet był prezentem ale z tego co się orientuję to występ się bardzo podobał.
bardzo ładny koncert

Polecane z kategorii koncert