koncert

Tęskno

koncert

Tęskno

Tęskno - Bilety na koncert

Tęskno - Wrocław Stary Klasztor - Sala Gotycka | Kupuj Bilety Online

Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Po niespełna roku od wydania debiutanckiego albumu „Mi” Tęskno znalazło się w większości zestawień rocznych, zdobywając m.in. 1. miejsce w głosowaniu słuchaczy Radiowego Domu Kultury w Trójce i tytuł Płyty Roku portalu Interia.
Projekt otrzymał Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Mateusza Trójki jako Debiut Roku oraz nominację do nagrody Fryderyk, wyprzedał trasy klubowe oraz pojawił się na największych scenach w kraju i za granicą: Primavera Sound Barcelona, Open’er Festival, Colours Of Ostrava, OFF Festival Katowice, Męskie Granie, Co Jest Grane 24 Festival, Olsztyn Green Festival, Halfway Festival, Slot Art Festival i wielu innych.

„Jest w tej muzyce próba werbalizacji tęsknoty, skandynawska szlachetność, jakby szklana transparentność i nadzwyczajna terapeutyczna wartość.” VOGUE
„Tęskno to jedno z największych objawień na współczesnej polskiej scenie.” GAZETA WYBORCZA
„Olśniewająca debiutancka płyta. (...) Ekscytujący poemat kobiecej wrażliwości.” KAPITUŁA NAGRODY IM. GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Dziękujemy za możliwość spędzenia miłego wieczoru, : ) Mała ilość osób nadała bardzo kameralny charakter koncertowi, Kathia jako support zrobiła super wprowadzenie, : ) To mój drugi koncert Tęskno, oba były różne od siebie, ale oba wyjątkowe. Super móc posłuchać klasycznych instrumentów na żywo w nowoczesnych aranżacjach.

Polecane