koncert

The Animals and Friends

koncert

The Animals and Friends

The Animals and Friends - Bilety na koncert

House of The Rising Sun na żywo w Toruniu! The Animals – zespół legenda, który
w 1965 roku, jako pierwszy “przywiózł” muzykę rockową do Polski.

W 1964 roku fala energetycznego rock and rolla przetoczyła się przez świat. Na szczycie tej fali znaleźli się The Beatles, The Rolling Stones i oczywiście The Animals.

Animalsi podobnie jak Beatlesi podbili listy przebojów w Stanach Zjednoczonych, na czele z legendarnym hymnem House of The Rising Sun. Następnie zespół osiągnął ponad dwadzieścia światowych rekordów Top Ten, z których wiele zdobyło miejsce numer jeden w różnych częściach świata. W 1994 roku grupa została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

Trwały wpływ i różnorodność muzyki The Animals nie ustają. Debiut The Animals z 1964 roku znalazł się na łamach magazynu CLASSIC ROCK „50 albumów, które zbudowały blues rocka”.

Po blisko sześćdziesięciu latach legenda wciąż rośnie….

Perkusista John Steel i grający na instrumentach klawiszowych Mickey Gallagher nadal razem koncertują. Towarzyszą im Danny Handley (wokal, gitara) i Roberto Ruiz (gitara basowa).

Na koncercie Animalsów w Toruniu nie zabraknie takich utworów, jak We Gotta Get Out Of This Place, Boom Boom, Don’t Let Me Be Misunderstood, Baby, Let Me Take You Home, I Put A Spell On You czy jednego z najlepiej sprzedających się singli w historii muzyki popularnego House of the Rising Sun.

Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje The Animals and Friends

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert