koncert

Thorn

koncert

Thorn

Thorn - Bilety na koncert

Zespół „Thorn” od ponad 10 lat wykonuje tradycyjne celtyckie piosenki i melodie taneczne. Miłość do folku irlandzkiego i polskiego zaowocował ciekawymi aranżacjami łączącymi obydwie kultury w nietuzinkowy i nowatorski sposób. W repertuarze znajdują się takie klasyki jak Lord of the Dance, Wild Rover, Irish Washer Woman jak i mniej znane melodie, które zespół wyszukuje i aranżuje według własnych pomysłów. Bogate instrumentarium pozwala nawet tradycyjnym melodiom nadać nowy, niebanalny i nowoczesny charakter. Te żywiołowe muzyczne obrazki nieodparcie kojarzą się z tańcem i zabawą. Dlatego często koncertom grupy towarzyszą występy profesjonalnych grup tańca irlandzkiego.
Grupa tancerzy ze Szkoły Tańca Irlandzkiego ISTA, którzy wystąpią z nimi na scenie zespół zaangażowanych i zdolnych artystów, którzy tańcem zajmują się na co dzień. Barwne i rozbudowane widowiska z ich udziałem są fantastyczną okazją do poznania charakteru różnych form irlandzkiej tradycji i kultury. Pośród artystów znajdują się osoby wielokrotnie nagradzane w europejskich mistrzostwach tańca irlandzkiego co zapewnia najwyższy poziom prezentacji, dostarczając jednocześnie niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert naprawdę fajny, ale nie dam 5 gwiazdek, bo to jest muzyka do tańca, a nie do słuchania na siedząco! Na tego typu koncertach nie powinno być w sali krzesełek, a ludzie powinni móc tańczyć i sie cieszyć intensywną muzyką. Ja po godzinie byłem już zmęczony, bo nogi mi same szły do tańca, a nie było takiej możliwości, więc tylko 4 gwiazdki, a nie max.
SUPER
super koncert; coś dla ciała i dla ducha
Wspaniale..Najlepszy koncert i zabawa. Bardzo polecam zespół Thorn i ISTA
Zdecydowanie takiej dawki energii i radości z grania było mi potrzeba. Obcowanie nie tylko z taka muzuką ale przede wszystkim z Tymi muzykami to wielka radość. Bardzo dziękuje całemu składowi - do zobaczenia przy kolejnych okazjach
Bardzo mi sie podobało, była energia , moc i muzyka jaka lubię.
Rewelacyjny zespol. Swietnie dobrane sety muzyki celtyckiej. Dzwiekowiec natomiast zle ustawil nagłośnienie. Sktrzypce i perkusja zagluszaly flet boczny.
Występ pełen energii i radości! Wypełniony błyskotliwymi żartami lidera grupy.... ;)

Polecane