koncert

Tomasz Błasiak - Serca Biciem - piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy

koncert

Tomasz Błasiak - Serca Biciem - piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy

Tomasz Błasiak - Serca Biciem - piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy - Bilety na koncert

Tomasz Błasiak - Serca Biciem - piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

KONCERT pn. „SERCA BICIEM” – piosenki z repertuaru ANDRZEJA ZAUCHY w wykonaniu muzyka i aktora TOMASZA BŁASIAKA wraz z Zespołem w składzie: Tomasz Krezymon – piano, Kornel Jasiński – bas, Szymon Linette – perkusja. Aranżacje: Tomasz Krezymon

Mówiono o nim: geniusz, niesamowicie muzykalny i wrażliwy, serdeczny człowiek, obdarzony wielkim talentem i dużym poczuciem humoru. Niezwykle barwna osobowość. Andrzej Zaucha. Ten wyjątkowy wokalista, jazzman, bluesman wykonywał piosenki porywające pokolenia i po dziś dzień chwytające za serca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

To był naprawdę niezwykły wieczór, bawiłam się rewelacyjnie!
Piękny , chwilami wzruszający występ. Zachwyciłam się głosem p.Tomasza Błasiaka i wspaniałą interpretacją piosenek mojego ulubionego piosenkarza i muzyka Andrzeja Z. Serdecznie dziękuję za zaproszenie tego młodego artysty. Znany był mi tylko z programu telewizyjnego "Domisie" , który chętnie oglądają moje wnuki. Jeszcze raz dziękuję i życzę równie udanych wyborów.
1. Aranżacja niejednokrotnie taka, że nie poznawałam piosenki. 2. Panu Tomaszowi zdarzało się być pod dźwiękiem. 3. Walory głosu wykonawcy, gdyby startował w The Voice of Poland, nie pozwoliłyby mu przejść przez blind.
Cudowny koncert, genialni Muzycy i Pan Błasiak. Niezapomniany klimat i świetna rytmika. Jestem pod ważeniem w jaki sposób można było wykonać te piękne piosenki.
Cudowny głos,piękne interpretacje,bardzo klimatycznie,Andrzej Zaucha był wśród nas.Brawo!
Że smakiem i wdziękiem. Przeboje i te mniej znane melodie. Polecam każdemu.

Polecane