koncert

Tomasz Lipa Lipnicki

koncert

Tomasz Lipa Lipnicki

Tomasz Lipa Lipnicki - Bilety na koncert

Solowe koncerty Tomka to prawdziwy rarytas zarówno dla wiernych fanów artysty, jak i dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jego twórczością.

Materiał, prezentowany na „solówkach” to przekrój przez całą twórczość muzyczną artysty.
Podczas koncertu usłyszeć można największe hity oraz mniej popularne numery, które w akustycznych aranżacjach zyskują niepowtarzalny klimat. Każdy słuchacz znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy wygodnie usiąść i wsłuchać się w muzykę… która płynie prosto z serca‼️

Polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, gitarzysta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV Trzykrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Tomasz Lipnicki znany jest przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Illusion w której występuje z przerwami od 1992. W zespole pełni funkcję lidera, wokalisty, autora tekstów i głównego kompozytora. W 2000 roku utworzył solowy projekt pod nazwą Lipali, przekształcony w latach późniejszych w zespół. Przez krótki okres był także członkiem Acid Drinkers. Wcześniej grał w zespołach She i Skawalker.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niesamowity koncert, Tomek zagrał największe przeboje Lipali, Illusion plus kilka coverów. Jedyny minus to anty-covidowe obostrzenia - miejsca były siedzące i dużo mniej niż normalnie.
Rafał 10.10.2020 12:21

Polecane