koncert

Tomasz Stockinger

koncert

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger - Bilety na koncert

Tomasz Stockinger | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

„Już nie zapomnisz mnie” - wspomnienie XX-lecia międzywojennego w muzyce i słowie

Z okazji zbliżających się obchodów Narodowego Święta Niepodległości, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wspaniały recital „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu znakomitego aktora teatralnego i telewizyjnego, Tomasza Stockingera. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego. Koncert poświęcony będzie twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.

Można powiedzieć, że ten recital będzie wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianina, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm'em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych

ZAPRASZAMY! 10.11.2019 r. godz. 15:00 sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (darmowe wejściówki do nabycia w sekretariacie CKiS oraz za pośrednictwem strony www.biletyna.pl).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super impreza. Pan Tomasz we wspanialej kondycji, bardzo ciekawy repertuar.
Występ był naprawdę udany.Bawiłam się nieżle.

Polecane