Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Tomigan & Panzerflower w Nurcie!

koncert

Tomigan & Panzerflower w Nurcie!

Tomigan & Panzerflower w Nurcie! - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

TOMIGAN, to brodnicko-toruński kwintet pasjonatów dobrego, rockowego grania. Muzyka TOMIGAN, to szeroko rozumiany rock and roll, zaserwowany klasycznie bez zbędnych upiększaczy. Utwory głównie opierają się na energii, gitarowych riffach i mocnych, rockowych wokalach . Słuchacz otrzymuje solidną dawkę rockowego grania bez zbędnych kalkulacji. W kwietniu 2021 roku grupa zarejestrowała dwa pierwsze nagrania, które można odsłuchać w sieci. Następnie wiosną 2022 roku, zespół otrzymał nominację do plebiscytu ,,Toruńskie Gwiazdy ‘’ w kategorii ,,Nadzieja Roku” i zajął w nim drugie miejsce. Obecnie TOMIGAN koncertuje i pracuje nad materiałem na debiutancki album.

W skład TOMIGAN wchodzą:

Monika ,, Moona " Wieczyńska – śpiew

Michał Parszyk - gitara elektryczna ( solowa )

Kamil Grela - gitara elektryczna

Maciej Smogorzewski - gitara basowa

Paweł Laskowski - perkusja

Panzerflower to wciąż świeży projekt na rockowej mapie Polski, ale tworzą go muzycy, którzy już od dawna ogrywali się na scenach klubów muzycznych w całym kraju. Nic zatem dziwnego, że nagrania z pierwszej płyty formacji absolutnie nie brzmią jak twórczość debiutantów. Nawiązują zarówno do twórczości legend polskiego rocka, jak i do luzackiego, gitarowego, amerykańskiego rocka lat 90., co może – choć nie musi – być efektem tego, że tworzący zespół muzycy pochodzą z różnych pokoleń.

To, co jako pierwsze rzuca się w uszy, to niezwykła melodyjność muzyki Panzerflower. To utwory, które zostają w głowie już po pierwszym odsłuchu i mają wszelkie szanse zawojować rockowe listy przebojów w naszym kraju, bo zawierają absolutnie wszystko, co mieć powinien dobry, radiowy rock. Jest bardzo solidna podstawa rytmiczna, są efektowne zagrywki gitarowe i pewny, doświadczony głos. Do tego teksty, które z jednej strony nie idą w kierunku prostackich przyśpiewek, a z drugiej nie są też przeintelektualizowane i przez to niestrawne dla słuchacza, który od tego typu muzyki oczekuje przede wszystkim rozrywki i czegoś, co rozpozna od razu przy kolejnym odsłuchu… riffu, melodii, chwytliwego refrenu. To wszystko tu jest.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Tomigan & Panzerflower w Nurcie!

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert