Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Tribute to Andrzej Zaucha

koncert

Tribute to Andrzej Zaucha

Tribute to Andrzej Zaucha - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA w Starym Klasztorze!

12 marca zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na spotkanie z muzyką Andrzej Zauchy. Tym razem twórczość wybitnego polskiego wokalisty zostanie zinterpretowana i przedstawiona od damskiej strony. Koncert przygotuje i poprowadzi młoda, wrocławska wokalistka Wiktoria Bińczyk z zespołem.
TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA to projekt zrodzony z połączenia pasji pięciu niezależnych osobowości muzycznych. Zamiłowanie do piosenki polskiej, poezji śpiewanej, a przede wszystkim do utworów Mistrza Zauchy, okazało się ich wspólnym mianownikiem i dało efekt w postaci obszernego wachlarza aranżacji z elementami jazzu, bluesa i soulu-gatunków tak pokrewnych sercu i duszy Andrzeja Zauchy.
Wiktoria Bińczyk oraz profesjonalny zespół instrumentalny w składzie: Michał Kotowicz, Marcin Włodarczyk, Bartłomiej Libera, Adam Bławicki. Ten projekt to ich podziękowanie, upamiętnienie, hołd ku czci wybitnego artysty, wirtuoza, nieśmiertelnej duszy polskiej sceny muzycznej. W repertuarze usłyszeć można ich własne interpretacje mniej i bardziej znanych utworów Andrzeja Zauchy, solowych, a także tych które współtworzył z zespołem Dżamble.
C'est la vie, Bądź moim natchnieniem, Jak na lotni, Leniwy diabeł, Wymyśliłem Ciebie...to tylko niektóre z utworów, które usłyszycie Państwo w wykonaniu muzyków. Całą swoją wrażliwość, emocjonalność i doświadczenie sceniczne zamkną w lirycznych brzmieniach poezji śpiewanej otulonych dźwiękami gitary basowej, instrumentów klawiszowych, perkusji i saksofonu.
Ten projekt w końcu był, jest i będzie...ich serca biciem...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Tribute to Andrzej Zaucha

Występ ten to jedna wielka porażka i dotyczy to zarówno zespołu muzycznego jak i wokalistki. A konkretnie i rzeczowo: 1. Poziom hałasu jaki wytwarzał zespół nie był dopasowany do skromniutkiego głosu wokalistki i do wielkości sali. Perkusista walił we wszystkie bębny i talerze byle głosniej. Człowiek na syntezatorze nie był w ogóle słyszalny 2. Wokalistka niestety wybrałą sobie za trudny temat jakim jest Zaucha i jej zdolności wokalne mocno odstawały od tych jakie powinna mieć przy tym repertuarze. Nie zrozumiałem ani słowa z śpiewanych przez nią piosenek i to z powodu zbyt cichego głosu, jak również zbyt hałąśliwego zespołu. Była to ordynarna chałtura, a organizatorzy powinni mieć tą świadomość, że ich pomieszczenie nie nadaje się do występów muzycznych z powodu złej akustyki. Powinni również zwracać uwagę na dobór wykonawców jeśli chcą w ogóle zdobyć jakąkolwiek markę na rynku muzycznym. Polecam przyjrzenie się doborowi wykonawców w klubie Vertigo. Powiem jeszcze na zakończenie, że musiałem się odstresować po tym wystepię i w domu posłuchać koncertów porządnych wykonawców.
Irek1949 14.03.2023 13:27

Polecane z kategorii koncert