koncert
Urbanator Days

koncert

Urbanator Days

Urbanator Days - Bilety na koncert

Urbanator Days - Warszawa Amfiteatr w Parku Sowińskiego | Kupuj Bilety Online

Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor, nazywany nowojorczykiem z wyboru, już po raz dwunasty spotka się z młodymi muzykami na Urbanator Days. W tym roku zorganizuje bezpłatne warsztaty i koncert dla miłośników jazzu na warszawskiej Woli.
Jazzman, który jako jedyny Polak dostąpił zaszczytu gry z Milesem Davisem, 27 września o godz. 16.00 wraz z najlepszymi artystami scen światowych poprowadzi darmowe warsztaty dla zdolnej młodzieży w najstarszym warszawskim domu kultury- siedzibie Wolskiego Centrum kultury przy ulicy przy Obozowej 85. W piątek 28 września o godz. 19.00 w Amfiteatrze WCK w Parku Sowińskiego zagra koncert, który kolejny rok z rzędu będzie dowodem na to, jak muzyka łączy pokolenia – najzdolniejsi i najodważniejsi uczestniczy warsztatów wystąpią z mistrzami przy Elekcyjnej 17 podczas wspólnego jam session.

Na scenie Amfiteatru WCK w Parku Sowińskiego obok Michała Urbaniaka zagrają m.in.:

Michael Patches Stewart - uwielbiany przez polską publiczność amerykański trębacz,
Femi Temowo - gitarzysta, który współpracował m.in. z Amy Winehouse, Wyntonem Marsalisem czy Georgem Bensonem ,
Al MacDowell - gitarzysta basowy, znany m.in. ze współpracy z Ornette Colemanem czy Jocelyn Brown.
Richie "Rah" Harrison – amerykański perkusista i producent,
Michał Wróblewski - pianista i kompozytor młodego pokolenia, zdobywca m.in. Grand Prix Jazz Melomani,
Andy Ninvalle - raper, beatboxer oraz tancerz, który poruszy z miejsca dosłownie każdego,
Patrycja Zarychta - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.


Gwiazdorskie indywidualności muzyczne zaprezentują uczestnikom warsztatów Urbanatora najważniejsze style muzyczne: hip-hop, blues, soul, fusion i jazz nowoorleański .Każdy uczestnik zajęć będzie miał możliwość wykonania wybranych przez siebie utworów, a także „szlifowania” swojego gatunku muzycznego pod okiem wybitnych nauczycieli.
Zaproszeni przez Michała Urbaniaka muzycy pokażą, co jest ważne na scenie, kogo słuchać podczas koncertu, jak się koncentrować. Na warsztaty można się zapisywać poprzez stronę: http://urbanatordays.pl/
Urbanator Days to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie; przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać muzykę rytmiczną w różnych stylach i gatunkach. UrbanatorDays jest idealną propozycją zarówno dla amatorów, studentów, uczniów szkół muzycznych, jak i wszystkich utalentowanych ludzi, którzy chcą grać, śpiewać lub rapować niezależnie od wykształcenia i stopnia zaawansowania muzycznego.
W poprzednich edycjach Urbanator Days, udział wzięło ok. 16 tys. słuchaczy i 850 uczestników warsztatów .
Urbanator Days to wspólne granie, improwizowanie, swobodna wymiana pomysłów i wiedzy w niepowtarzalnej atmosferze, z niesamowitą twórczą energią.
Urbaniak od 2005 roku ściąga do Polski na Urbanator Days najbardziej gorące nazwiska światowej sceny jazzu, solu i rapu. Każdy ma szansę podszkolić umiejętności pod okiem mistrzów. Śpiewasz, grasz, rapujesz? A może po prostu jesteś fanem muzyki rytmicznej? UrbanatorDays to wydarzenie przygotowane właśnie dla Ciebie.

Urbanator Days w Warszawie są realizowane dzięki wsparciu Wolskiego Centrum Kultury i Urzędu Dzielnicy Wola m.st.Warszawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacja!!!
Genialni muzycy, wspaniała atmosfera, cudowne wydarzenie!

PROMOCJA DNIA

-25%

Ruda Śląska
25.10.2019 18:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

Warszawa inne wydarzenia